دیوید مالان اعتراف کرد که امتیاز 1 № T20I در انگلیس دستگاه اسلات ارائه نمی دهد

دیوید مالان اعتراف کرد که رتبه بندی 1 پوندی T20I شکافی در انگلیس ندارد

دیوید مالان قهرمان شماره یک رده بندی ICC T20I است.© خبرگزاری فرانسه


باتسمن از انگلیس ، دیوید مالان اعتراف کرد که ماندن شماره یک در کوتاه ترین قالب بازی ، با توجه به قدرت گزینه های موجود برای ناخدا اینا مورگان و منتخب ، حضور در تیم را تضمین نمی کند. خفاش چپ دست در تابستان گذشته در میان یک بازی متوالی تماشایی در قالب T20 در رده های برتر قرار گرفت. مالان احساس می کند که رده بالاتر فشار بیشتری به بازیکن کریکت وارد می کند و سعی می کند اکنون به آن نگاه نکند.

بوق تجاری

“احتمالاً وقتی بازنشسته می شوم بیشتر از من خوشش می آید. این چیزی نیست که الان واقعاً به آن نگاه می کنم. این مسافت پیموده شده ای را تضمین نمی کند ، شما را در تیمی تضمین نمی کند. آن روز است که من بازنشسته می شوم. من با خاطرات خوب به آن نگاه خواهم کرد ” ESPNcricinfo به نقل از مالان.

“اما هرچه رتبه شما در هر چیزی بیشتر باشد ، توجه آنها بیشتر خواهد شد و فشار بیشتری به شما وارد می کنند. این همان چیزی است که سعی می کنم بدون نگرانی از جایی که از نقطه 1 یا 20 هستم ، بر من تأثیر بگذارد. 100 نفر در جهان ، “33 ساله به کریکت اضافه کرد.

انگلیس در سری T20I که قرار است از 27 نوامبر آغاز شود ، در نقش آفریقای جنوبی بازی خواهد کرد. نسخه دوم T20I در تاریخ 29 نوامبر در پارک Boland برگزار می شود ، جایی که مالان در سال 2006 برای اولین بار در کلاس اول ظاهر شد.

هدف رئیس خفاش این است که به تعداد بازیکنان تیم ملی انگلیس ضربه بزند.

بالا رفته

“من فقط می توانم آنچه را كه می توانم انجام دهم. من نمی توانم انتخاب را كنترل كنم. تنها كاری كه می توانم انجام دهم این است كه در تور سرمایه گذاری كنم و اگر فرصتی برای بازی دارم ، همچنان كه می توانم روی بچه هایی كه مالان گفت.

وی امضا کرد: “هر فرصتی طلایی است اگر سعی کنید به این تیم نفوذ کنید. من فقط می توانم آنچه را که می توانم کنترل کنم انجام دهم و اگر در پایان روز به اندازه کافی خوب باشد ، امیدوارم که به اندازه کافی خوب باشد.”

مباحث ذکر شده در این مقاله