دیوید سیلوا زمین “سوسیه داد” را ترک کرد و به آغاز لیگ بازگشت


روز یکشنبه ، داوید سیلوا اولین گل خود را برای رئال سوسیداد به ثمر رساند تا به آنها کمک کند پس از پیروزی 4-1 مقابل سلتا به قله های لالیگا برگردند. همانطور که منچسترسیتی را در تابستان ترک کرد و اولین بار در لالیگا از 11 سال پیش که والنسیا را ترک کرد. میکل اوجارزابال با پنجمین فصل خود دو بار عقب نشینی کرد ، این تعداد گلزنی نیز تاکنون بهترین گلزن لیگ است. سپس ویلیان ژوزه در نیمه دوم دو بار دروازه را زد ، هر دو طرف آسپاس او یک پنالتی دریافت کردند که امید کوتاهی به بازگشت سلتا داشت.

بوق تجاری

خوزه فونتان از سلتا دیرتر به دلیل کارت زرد دوم از زمین مسابقه اخراج شد تا یک روز ناامیدکننده برای میزبان بی حس شود ، آنها که در شش بازی در جایگاه هفدهم قرار ندارند.

اما یک برد چشمگیر دیگر رئال سوسیداد بدان معنی است که آنها چهار بازی اخیر خود در لیگ را با امتیازهای 3: 0 ، 3: 0 ، 4: 1 و 4: 1 به دست آورده اند.

آنها با یک امتیاز بالاتر از رئال مادرید که پس از پیروزی 4-1 مقابل هوسکا در روز شنبه به مقام موقت رسید ، به بالای جدول بازگشتند.

“دو و میدانی” مادرید در رده سوم قرار دارد ، سه امتیاز از رهبران ، اما دو بازی ذخیره است.

در همین حال ، “والنسیا” از شکست چهارم متوالی جلوگیری کرد و در خانه “ختافه” با نتیجه 2 بر 2 بازی کرد ، اما پس از پایان وحشیانه “مستالی” به راحتی می توانست بازی را ببازد یا پیروز شود.

والنسیا با یک گل 0-0 یونس موشا ، با اخراج تیری کره از یک ساعت قبل به 10 نفر کاهش یافت.

آنها در دقیقه 87 بازی را واگذار كردند كه خوان كامیلا هرنادس گل ختافه را به تساوی كشید ، كه به نظر می رسید وقتی آنجل در دقیقه 94 دوباره به گل رسید پیروزی را از آن خود كرد.

اما “والنسیا” در دقیقه 10 مصدومیت پاسخ داد ، کارلوس سولر یک پنالتی را تبدیل به گل کرد تا حداقل با یک امتیاز دور شود. 98 دقیقه از بازی گذشته بود که دامیان سوارز بازیکن تیم ختافه کارت زرد دوم رو دریافت کرد و از بازی اخراج شد.

بالا رفته

ختافه به رده هشتم رسید ، در حالی که والنسیا سیزدهم باقی مانده است.

پیش از این “بتیس” با نتیجه 3 بر 1 “الچه” را شکست داد و به رده هفتم صعود کرد. سقوط الچه در دهم.

مباحث ذکر شده در این مقاله