دومینیک تیم در حالی غرق می شود که رافائل نادال و استفانوس تسیسیپاس خود را برای مرحله نهایی مسابقه APR آماده می کنند


روز پنجشنبه ، دومینیک تیم در حالی که لاک پشت مرده بود ، در فینال ATP با آندره روبلف برخورد کرد ، در حالی که قهرمانان قهرمانی استفاناس تسسیسپاس و رافائل نادال برای صعود به مرحله نیمه نهایی آماده می شدند. تیم اتریشی که در اوایل این هفته تسسیپاس و نادال را شکست داد و به عنوان قهرمانی در گروه لندن 2020 رسید ، در شکست 6: 2 ، 7: 5 بسیار پایین تر از بهترین “Arena O2” خالی لندن بود. در آغاز مسابقه “دور خاخام” کاشته شد و با نتیجه 3 بر 0 پیش افتاد.

بوق تجاری

تیم پوسیدگی را متوقف کرد و شروع به خدمت کرد ، اما نتوانست راهی سرویس روس شود و مجموعه فقط در 25 دقیقه به پایان رسید.

تیم یو اس اوپن قهرمان تیم اوپن که زیر سطح بسیار خوبی بازی می کرد ، سعی کرد در مقابل روبلف که با حضور در این فصل 5 عنوان قهرمانی پیدا کرد ، عمیقتر پیش رود.

اما روسی که در شیار بود ، در بازی سوم از تیا عبور کرد تا برای سومین بار در این مسابقه نفوذ کند و یک گیر آهنین ایجاد کند.

درست زمانی که به نظر می رسید که او می تواند راه خود را برای پیروزی باز کند ، سطح او پایین آمد و یک فورهند را به تور زد تا توپ را ناامید کند و توپ را ناامید کند.

در 4 تا 4 سالگی ، اتریشی به مسابقات بازگشت ، اما در بازی یازدهم با ارسال کرنر به عقب ، مختل شد.

روبل هنگام ثبت مسابقه سربار آسان را از دست داد ، اما یک پیروزی آس را ثبت کرد.

روبلف گفت: “من با اولین امتیاز ، اولین بازگشت خیلی خوب شروع کردم و فکر می کنم دومنیک خیلی خوب شروع نکرد.”

“من از ابتدا استفاده کردم و این به من کمک کرد اعتماد به نفس بیشتری کسب کنم و به من کمک کرد بازی بهتر و بهتری داشته باشم.”

“دومینیک روزهای ساده ای را پشت سر نگذاشته است ، اما من فکر می کنم او اکنون نیز در مرحله نیمه نهایی متمرکز شده است ، بنابراین برای او آرزوی موفقیت می کنم. او لیاقت این را دارد که در جای خود باشد و شایسته کسب عنوان است.”

قهرمان آزاد فرانسه نادال ، که برای اولین بار در کارنامه درخشان خود قصد دارد در فینال ATP پیروز شود ، برابر تسسیپاس 5-1 رکورد برد ، اما یونانی از پیروزی سال گذشته در لندن اطمینان دارد.

بالا رفته

دانیل مدودف قبلاً به عنوان قهرمان گروه “توکیو” 1970 – 2018 الكساندر زورف و “بذركار” اصلی نواك جوكوویچ روز جمعه برای پیوستن به او در مرحله نیمه نهایی مبارزه كرده است.

Arena O2 قبل از انتقال قهرمانی به تورین ، در دوازدهمین و آخرین فصل خود میزبان یک رویداد نخبه با هشت نفر است.

مباحث ذکر شده در این مقاله