در سال 2021 ، هند با اعلام برنامه تابستان از سوی بانک مرکزی اروپا ، پنج آزمایش در انگلیس انجام می دهد


شورای بریکت انگلیس و ولز روز چهارشنبه اعلام کرد ، هند در یک سری تست پنج مسابقه به مصاف انگلیس می رود ، که در آگوست 2021 آغاز می شود. انگلیس به مدت پنج آزمایش هند در پل های ترنت ، لردها ، هیدینگلی ، اووال و اولدترافورد میزبان هند خواهد بود. اولین بازی از 4 آگوست آغاز می شود. این مجموعه آزمون در 14 سپتامبر ، آخرین روز از آزمون پنجم در امارات اولدترافورد به پایان می رسد.

بوق تجاری

بانک مرکزی اروپا در بیانیه ای گفت: “یک سری آزمایشات علیه هند باید تابستان بین المللی مردان را با آزمایشات در Trent Bridge ، Lords ، Emerald Heddingley ، Kial Aval و Emirates Old Trafford کامل کند.”

روز چهارشنبه ، بانک مرکزی اروپا برنامه هایی را برای برگزاری یک سری بین المللی کریکت برای مردان ، زنان و معلولان در سال 2021 ترسیم کرد.

تیم کریکت انگلیس همچنین سه بازی ODI در مقابل سریلانکا و یک سری ODI سه مسابقه و یک سری T20I سه بازی برابر پاکستان انجام خواهد داد.

در برنامه های فعلی ، زنان انگلیس قصد دارند قبل از انتخاب نیوزیلند برای سری ODI و T20I ، در سری ODI و T20I در آفریقای جنوبی بازی کنند.

تیم کم بینای انگلیس همچنین قصد دارد استرالیا را با محدودیت COVID-19 در ماه آگوست با تعداد محدودی کارمند انتخاب کند.

انگلیس “خاکستر” را پس از موفقیت چشمگیر چهار سال پیش در آدلاید و همچنین برنامه و تاریخ سریال های تابستان آینده ، که هنوز تکمیل نشده اند ، برگزار می کند.

بالا رفته

تام هریسون ، مدیر کل بانک مرکزی اروپا در بیانیه رسمی گفت: “امسال ما تابستان شگفت انگیزی از کریکت بین المللی با چندین نمایش به یاد ماندنی داشته ایم و می دانیم که چقدر باعث خوشحالی مردم در خانه شده است.”

سال آینده ما یک برنامه بزرگ بین المللی دیگر داریم که تحت تأثیر سریال “پنج دادگاه” برابر هند به عنوان سری اصلی و جذاب “توپ های سفید” برای زنان و مردان ما و “خاکستر” برای تیمی با ضعف دید. “، – وی افزود.

مباحث ذکر شده در این مقاله