داوید سیلوا گلزنی کرد تا سوسیه داد را به بالای لیگ اسپانیا – فوتبال برساند

گلزنی مقابل تیم سابقش داوید سیلوا در بازگشت به لیگ اسپانیا سریال های ناموفق او را متوقف کرد.

روز یکشنبه ، سیلوا با ضربه سر دروازه حریف را باز کرد که رئال سوسیداد با نتیجه 4-1 سلتاویگو را شکست داد و یک بر صفر پیش افتاد.

ویلیان ژوزه یک براکت داشت و میکل اوجارزابال نیز یک گل برای سوسیه داد به ثمر رساند که تیم باسک در چهارمین دیدار متوالی پیروز شد. او 17 امتیاز دارد – یک امتیاز بیشتر از رئال مادرید که یک بازی در اختیار دارد.

آسپاس او تنها گل “سلتا” را به ثمر رساند كه بدون گل شش مسابقه به ثمر رساند.

سیلوا 34 ساله پس از یک دهه موفقیت آمیز در منچسترسیتی در این فصل به سوسیه داد پیوست.

سیلوا ، که در فصل 06-2005 برای سلتا بازی کرد ، گفت: “سه امتیاز خوب و یک بازی عالی برای تیم.” “تا پایان فصل برای سلتا موفق باشید. دیدن “Balaydos” (استادیوم) بدون هوادار ناراحت کننده بود. “

سیلوا به تقویت خط حمله سوسیه داد کمک کرده که در چهار بازی اخیر خود در لیگ 14 گل به ثمر رسانده است. با این حال ، این تیم در حال شکست در خانه با ناپولی در لیگ اروپا است و روز پنجشنبه یک بازی خانگی برابر AZ آلکمار ، رهبر گروه F انجام می دهد.

کریستین پورتو پرتغو ، مهاجم سوسیه داد گفت: “هیچ وقت برای جشن گرفتن وجود ندارد.” “مسابقه بعدی ما بسیار مهم است و باید برای کسب سه امتیاز بهترین تلاش خود را انجام دهیم.”

سلتا که با داشتن شش امتیاز از هشت مسابقه در قعر باقی مانده است ، در 5 مسابقه اخیر خود 12 گل دریافت کرده و فقط دو گل به ثمر رسانده است.

آسپاس گفت: “دشوار است که مانند در لیگ دسته اول جنگید.” “ما در شرایط دشواری قرار داریم ، اما فصل زیادی باقی مانده است.”

مادرید بعد از شکست 4-1 هوسکا در خانه در روز شنبه در رده دوم قرار دارد. اتلتیکو مادرید پس از شکست 3-1 آساسونا در رده سوم قرار دارد. اتلتیک با مادرید دو امتیاز عقب است. اما او یک بازی دارد.

“بارسلونا” پس از تساوی 1: 1 در “آلاوز” تنها 12 ام است.

پایان HECTIC

در وقت استراحت در نیمه دوم کارلوس سولر در دقیقه 10 یک پنالتی برای والنسیا را به گل تبدیل کرد و ختافه تساوی 2-2 را به دست آورد.

والنسیا با گل یونس موساچ در دقیقه 22 پیش افتاد ، اما با گل کوچا هرناندز در 87 و آنخل رودریگز در چهار دقیقه پس از مصدومیت در استادیوم مستایا ، تیم میهمان یک گل شد.

در تیم 56 والنسیا تیری کره حذف شد و دامیان سوارز از “ختافه” هشت دقیقه قبل از توقف به بیرون پرتاب شد.

“والنسیا” با از دست دادن سه شکست پی در پی ، به رده سیزدهم منتقل شد. ختافه هشتم.

GRANADE در حال برگزاری است

مقام پنجم “گرانادا” در خانه با “لوانته” به تساوی رسید – 1: 1 ، علی رغم اینکه از دقیقه 16 به دلیل کارت قرمز ماکسیم گونالونس برای یک مبارزه سخت با 10 نفر بازی کرد.

داروین ماهیس پس از پاس گل گونالونس در دقیقه هشت میزبان را پیش انداخت. روبن وزا در رده هجدهم برای لوانته در رده 34 قرار گرفت.

رنگ های بتیتی

بتیس مانوئل پلگرینی بازیکن رئال مادرید الچه را با نتیجه 3-1 شکست داد ، کریستین تلو براکت را گرفت و آنتونیو سانابریا نیز گلزنی کرد.

حسن فراندز تنها گل الچه را زمانی به ثمر رساند که تیم قبلاً 3 بر صفر باخته بود.

در وقت استراحت در نیمه اول نبیل فکر از رئال بتیس یک پنالتی را از دست داد.