خطر Eden “Real” ، آزمایش “Kazemir” برای وجود ویروس کرونا مثبت است

تست Real Madrids Eden Hazard ، Casemiro برای ویروس کرونا مثبت است

ادن هازارد اخیراً در 390 روز اولین گل خود را برای رئال مادرید به ثمر رساند.© خبرگزاری فرانسه


روز شنبه ، رئال مادرید یک ضربه بزرگ متحمل شد ، زیرا دو بازیکن ستاره – ادن هازارد و کاظمیرا آزمایش مثبتی برای حضور ویروس کرونا دادند. دو بازیکن روز جمعه آزمون COVID-19 را پشت سر گذاشتند. مدافع عنوان قهرمانی لالیگا روز شنبه بیانیه مطبوعاتی منتشر کرد و گزارش داد که سایر بازیکنان و کادر مربیگری تیم اول پس از آزمایشات روز جمعه تست منفی را پشت سر گذاشتند. روز یکشنبه ، “رئال” قرار است در دیدار بعدی “لالیگا” با “والنسیا” دیدار کند و هر دو بازیکن این دیدار را از دست می دهند.

بوق تجاری

در گزارش رسانه ها آمده است: “رئال مادرید گزارش داد که بازیکنان ما ، کاظمیرا و ادن هازارد ، در تست COVID-19 که دیروز ، صبح جمعه انجام شد ، مثبت بودند”.

“همه بازیکنان دیگر و کادر مربیگری تیم اول و همچنین کادر باشگاهی که مستقیماً با این تیم کار می کنند ، دیروز تست منفی داشتند. در همین حال ، همه آنها ، به جز کاظمیر و آذر ، بار دیگر آزمایش های آنتی ژن انجام شده امروز صبح را رد کردند. “

شنبه گذشته ، آزار اولین گل خود را برای این تیم اسپانیایی در بیش از یک سال به ثمر رساند ، زمانی که رئال مادرید با نتیجه 4-1 برابر هوئسکا که اخیراً نامزد شده بود پیروز شد.

روز دوشنبه ، Eder Militao ، مدافع رئال مادرید آزمایش ویروس کرونا را مثبت اعلام کرد و دیدار لیگ قهرمانان مقابل اینتر میلان را از دست داد.

بالا رفته

چهارشنبه قهرمان اسپانیا موفق شد با نتیجه 3 بر 2 پیروزی برابر “اینتر” را به نام خود ثبت کند که این اولین پیروزی در مرحله گروهی لیگ قهرمانان این فصل بود.

در “لالیگا” ، “رئال” با 16 امتیاز از هفت بازی در مکان دوم قرار دارد. پیروزی یکشنبه مقابل والنسیا آنها را به طبقه بالا بازگرداند.

مباحث ذکر شده در این مقاله