خطر Eden “Real” ، آزمایش “Kazemir” برای وجود ویروس کرونا مثبت است

تست Real Madrids Eden Hazard ، Casemiro برای ویروس کرونا مثبت است

ادن هازارد اخیراً در 390 روز اولین گل خود را برای رئال مادرید به ثمر رساند.© خبرگزاری فرانسه


روز شنبه ، رئال مادرید یک ضربه بزرگ متحمل شد ، زیرا دو بازیکن ستاره – ادن هازارد و کاظمیرا آزمایش مثبتی برای حضور ویروس کرونا دادند. دو بازیکن روز جمعه آزمون COVID-19 را پشت سر گذاشتند. مدافع عنوان قهرمانی لالیگا روز شنبه بیانیه مطبوعاتی منتشر کرد و گزارش داد که سایر بازیکنان و کادر مربیگری تیم اول پس از آزمایشات روز جمعه تست منفی را پشت سر گذاشتند. روز یکشنبه ، “رئال” قرار است در دیدار بعدی “لالیگا” با “والنسیا” دیدار کند و هر دو بازیکن این دیدار را از دست می دهند.

بوق تجاری

در گزارش رسانه ها آمده است: “رئال مادرید گزارش داد که بازیکنان ما ، کاظمیرا و ادن هازارد ، در تست COVID-19 که دیروز ، صبح جمعه انجام شد ، مثبت بودند”.

“همه بازیکنان دیگر و کادر مربیگری تیم اول و همچنین کادر باشگاهی که مستقیماً با این تیم کار می کنند ، دیروز تست منفی داشتند. در همین حال ، همه آنها ، به جز کاظمیر و آذر ، بار دیگر آزمایش های آنتی ژن انجام شده امروز صبح را رد کردند. “

شنبه گذشته ، آزار اولین گل خود را برای این تیم اسپانیایی در بیش از یک سال به ثمر رساند ، زمانی که رئال مادرید با نتیجه 4-1 برابر هوئسکا که اخیراً نامزد شده بود پیروز شد.

روز دوشنبه ، Eder Militao ، مدافع رئال مادرید آزمایش ویروس کرونا را مثبت اعلام کرد و دیدار لیگ قهرمانان مقابل اینتر میلان را از دست داد.

مطالب پیشنهادی  هاربهاجان سینگ به عنوان "مطلوب ترین بازیکن" IPL 2023 انتخاب شد. این Shubman Gill یا Virat Kohli نیست.

بالا رفته

چهارشنبه قهرمان اسپانیا موفق شد با نتیجه 3 بر 2 پیروزی برابر “اینتر” را به نام خود ثبت کند که این اولین پیروزی در مرحله گروهی لیگ قهرمانان این فصل بود.

در “لالیگا” ، “رئال” با 16 امتیاز از هفت بازی در مکان دوم قرار دارد. پیروزی یکشنبه مقابل والنسیا آنها را به طبقه بالا بازگرداند.

مباحث ذکر شده در این مقاله