خاویر تباس ، رئیس لالیگا ، کاهش حقوق باشگاه های فوتبال را در پس زمینه “Covid-19” آغاز کرده است – فوتبال

خاویر تباس ، رئیس لالیگا ، در اوایل این هفته نیز در یک کنفرانس خبری مجازی گفت ، محدودیت های دستمزد باشگاه های اسپانیا به دلیل شیوع ویروس کرونا بیش از 700 میلیون دلار کاهش یافته است و بارسلونا و والنسیا نیز در صف دستیابی به بزرگترین ضربه بوده اند. همچنین مدیرعامل لالیگا پپه گرا. طبس افزود كه در این فصل FC “بارسلونا” و “والنسیا” حدود 40 درصد حقوق را كاهش می دهند و انتظار می رود “مادرید” و “دوومیدانی” در فصل 27 درصد خود سهیم باشند.

Thabas در پاسخ به س fromال هندوستان تایمز ، همچنین موافقت کرد که عدم اطمینان در مورد سطح دستمزد می تواند تا زمانی که ویروس ادامه دارد ، باقی بماند. رئیس لالیگا افزود ، وضعیت بیماری همه گیر در حال بهبود است و امیدهایی برای انتشار سریع واکسن وجود دارد.

“بله ، مطمئناً ، ما همه نگران همه گیری تأثیرگذار بر اقتصاد کل کشور هستیم و فوتبال از این امر مستثنی نیست. اگرچه خوشبختانه ما صنعتی هستیم که می توانیم فعالیت های مختلفی را انجام دهیم. پس از هماهنگی با شورای عالی ورزش و وزارت بهداشت ، ما توانستیم این کار را انجام دهیم. “

“اما ما به وضوح نگران محدودیت های دستمزد هستیم ، اما من معتقدم که این مشکلات باید کاهش یابد زیرا اکنون چراغ انتهای تونل را می بینیم. باید 2-4 ماه دیگر واکسن ببینیم ، زیرا شرکت ها میلیون ها واکسن تولید می کنند. ”

وی افزود: “ما می بینیم كه فصل آینده شباهت زیادی به فصل 19-20 خواهد داشت و افراد زیادی نمی توانند به استادیوم ها بروند ، اما حداقل برای جلب رضایت حامیان مالی و سایر جنبه های مالی.”

یکی دیگر از هزینه های اضافه شده برای لیگ های فوتبال در سراسر اروپا اقدامات امنیتی جدید و یک بسته تست است. بازیکنان لالیگا به طور منظم آزمایش می شوند – در حالی که استادیوم ها نیز باید اطمینان حاصل کنند که کسی وارد حباب نمی شود یا از آن خارج نمی شود. در ماه ژوئیه ، هنگامی که آخرین فصل “لالیگا” از سر گرفته شد – بازیکن به استادیوم رفت تا با لیونل مسی دست بدهد – و در برابر یک بیماری همه گیر – چنین مواردی تهدید بزرگی است.

در مورد هزینه های امنیتی ، درخواست دیگری از هندوستان تایمز تبس گفت که لیگ تمام اقدامات را برای اطمینان از بهترین امنیت برای بازیکنان و تیم ها فراهم می کند ، با این حال وی افزود که این تعادل نیز تأثیر زیادی نداشته است.

“بله ، ما در تمام این اقدامات امنیتی سرمایه گذاری کرده ایم ، اما این مبلغ نیست که به طور قابل توجهی بر ترازنامه ، حساب های اقتصادی لالیگا یا باشگاه های آن تأثیر بگذارد. خرید آزمایشات ، تغییر زیرساخت ها ، مشاوره ، کارکنان و غیره ضروری بود. “- گفت تبس.

وی افزود: “اما این یک جنبه بسیار مهم در افزایش آگاهی ، کار سخت برای تهیه پروتکل بازگشت به آموزش ، افزایش آگاهی برای همه کارکنان باشگاه و غیره است.”

ثابس در پایان گفت: “و به لطف این سرمایه گذاری های اقتصادی ، کار لالیگا و باشگاه های آن ، تعهد و تلاش همه ، فوتبال حرفه ای در چنین زمان ظریف بازگشته است.”