جیمی نیشا در مورد منطق قانون جدید “X-Factor” استرالیا در کریکت در لیگ بزرگ باش س Bashالی را مطرح می کند

جیمی نیشا در حال کشف یک قانون جدید فاکتور X در لیگ بزرگ باش است

کریکت استرالیا سه قانون جدید برای BBL 10 معرفی کرده است.© توییتر


برگزار کنندگان مسابقات Big Bash League (BBL) Cricket Australia روز دوشنبه از سه نوآوری جدید در قوانین (Power Surge ، X-Factor Player و Bash Boost) برای مسابقات برتر T20 رونمایی کردند که از 10 دسامبر آغاز می شود. جهانی جیمزی نیوزیلند تحت تأثیر یکی از این تغییرات قرار نگرفت و در رسانه های اجتماعی نظرات خود را اعلام کرد. طاقچه ، معروف به شوخ طبعی خود ، قانون “X-Factor” را کند و پرسید ، “اگر یک بازیکن به اندازه کافی خوب نباشد که 11 نفره ابتدایی شما باشد ، چند” X-Factor “می تواند داشته باشد؟

بوق تجاری

این قانون “X-Factor” به تیم ها این امکان را می دهد تا استراتژی های خود را تا نیمه تغییر دهند و بازیکنی را در XI شروع کنند و بازیکنی به نام بازیکن 12 یا 13 در صفحه تیم جایگزین کنند ، مشروط بر اینکه بازیکن تعویض شده دیگر جمع نشده باشد یا هنوز این کار را نکرده باشد ضرب و شتم در بازی.

به تازگی ، نیشام در مرحله IPL 2020 برای پنجمین پادشاه در پنجاب بازی کرد ، اما نتوانست شوت بزند و از پنج مسابقه 19 اجرا و دو گل به پایان برساند.

جدا از پخش کننده X-Factor ، BBL آینده همچنین Powerplay را به جای شش جلد معمول در ابتدای نوبت ، از چهار جلد کاهش می دهد. برای جبران این ، از 11 و تا پایان وقت کار ، تیم های چاقو مجاز به دو مورد اضافی در “ولتاژ موج” هستند.

بالا رفته

سومین و آخرین تغییر عمده ای که در طول BBL 10 مناسب خواهد بود ، “Bash Boost” است که به تیم تعقیب کننده فرصت می دهد تا یک امتیاز اضافی بدست آورد ، اگر بتواند حریف را در نیمه راه شکست دهد.

برای تسطیح زمین بازی ، اگر تیم مدافع کل بتواند طرف تعقیب را زیر 10 امتیاز نگه دارد ، یک امتیاز دریافت می کند.

مباحث ذکر شده در این مقاله