جیسون هولدر تولد بعدی را در لیست شکننده کیک جشن می گیرد


SunRisers در حیدرآباد (SRH) مبارزه خود را برای تهیه پای ادامه داد و آخرین بار جیسون هولدر قربانی آن شد. روز پنجشنبه ، کریکت باربادو 29 ساله شد و اکنون در لیگ برتر هند (IPL) 2020 در امارات متحده عربی (امارات متحده عربی) به سر می برد. واگن در نیمه راه IPL به عنوان جایگزینی برای میچل مارش آسیب دیده وارد شد. SRH یک ویدیوی جشن تولد را در توییتر منتشر کرد و آن را اینگونه نامید: “تولد دیگری ، کیکی دیگر شکسته! دوباره تولدت مبارک @ Jaseholder98 #OrangeArmy #KeepRising.”

بوق تجاری

در این ویدئو ، هولدر می گوید: “سلام بچه ها! از همه آرزوهای تولد شما متشکرم. من واقعاً از آن قدردانی می کنم. فردا ، بازی پلی آف ، همچنان از ما حمایت کنید.”

SRH به لطف فیلم های خود در مورد نبردهای فعلی ویروسی شده است و تمرکز معمولاً دیوید وارنر است. حالا نوبت هولدر بود که کیک را روی صورت خود بمالد.

SRH مرحله لیگ را به طرز چشمگیری به پایان رساند و در آخرین بازی تیم هند بمبئی (میشیگان) را شکست داد و مقام سوم را کسب کرد. روز جمعه در ورزشگاه شیخ زاید در ابوظبی ، آنها با “چالش های سلطنتی” از بنگلور (RCB) روبرو می شوند.

پایتخت های دهلی (پنجشنبه) در مرحله مقدماتی پنجشنبه به مصاف سرخپوشان بمبئی (میشیگان) رفت.

در این فصل RCB و SRH دو بار با یکدیگر روبرو شده اند. دودوت پدیکال نیم قرن گلزنی کرد و یوز وندرا چاهال در جریان مسابقه 3 سه ویکت را به دست آورد که در 10 ران برنده RCB شد.

بالا رفته

در مسابقه 52 که SRH با پنج ویکت پیروز شد ، هر دو تیم بار دیگر مقابل هم قرار گرفتند. اوریدیمان ساها از 39 دوی با 32 گل یک گل به ثمر رساند و ساندیپ شارما نیز دو اخراج را انجام داد.

در این فصل هولدر در پنج بازی به میدان رفته و 31 ضربه را با اعتصاب 172.22 به ثمر رسانده است. در طول بولینگ ، او 10 ویکت را گرفت در حالی که 7.90 صرفه جویی کرد.

مباحث ذکر شده در این مقاله