جدول امتیازات IPL 2023 به روز شد، لیست نارنجی و بنفش پس از مسابقه RR و LSG: RR با وجود شکست در صدر باقی بماند

بازیکنان LSG پیروزی خود را بر RR جشن می گیرند.© BCCI/IPL

Lacknow Super Giants روز چهارشنبه در IPL در جیپور راجستان رویالز را با 10 ران شکست داد. کایل مایرز با 51 گل زد 42 گل برای LSG به ثمر رساند تا آنها را به 154 گل از 7 توپ برساند. آر اشوین با دو ویکت توپ‌زن برجسته راجستان بود. رویالز تنها توانست 144 را برای شش در 20 اور به دست آورد و آوش خان برای LSG سه ویکت را به دست آورد. با وجود شکست، RR همچنان با هشت امتیاز از شش بازی (1043 NRR) در صدر جدول امتیاز IPL 2023 است، در حالی که LSG با هشت امتیاز از شش بازی، جایگاه دوم جدول IPL 2023 را حفظ کرده است. آنها در NRR (0.709) عقب هستند.

q39mnru

کلاه نارنجی، کلاه بنفش

جاس باتلر از RR با 244 گل در شش بازی در رتبه دوم فهرست برترین گلزنان قرار دارد. در فهرست بالاترین ویکت گیران، مارک وود از LSG، یوزوندرا چاهال از RR و رشید از گجرات تایتانز هر کدام 11 ویکت دارند – بیشترین تعداد ویکت در بین هر بولر.

در صحبت کردن در مورد مسابقه، زمین به هیچ وجه برای ضربه زدن مساعد نبود، اما بولرها هنوز کار داشتند و توپ گیران لاکنو سوپر جاینتز این کار را با هیاهو انجام دادند و در روز چهارشنبه به پیروزی 10 ران مقابل راجستان رویالز در IPL رسیدند. . در تعقیب 155، RR در 144 به مدت 6 متوقف شد زیرا بازگشت آنها به استادیوم ساوای مانسینگ پس از چهار سال با ناامیدی به پایان رسید، علیرغم اینکه اوایل عصر یک بازی خوب با توپ داشتند.

Jos Buttler و Yashavi Jaiswal بازیکنان RR می‌دانستند که بازی در این مسیر کار آسانی نخواهد بود، اما آنها توانستند با نرخ دویدن مورد نیاز همراه شوند.

با این حال، LSG یک بازگشت قابل توجه انجام داد و برنده شد.

جیسوال جوان 44 توپ از 35 توپ با چهار مرز و دو توپ 6 تایی ساخت، در حالی که شریک اصلی افتتاحیه او باتر، 40 توپ از 41 توپ زد.

LSG قبل از اینکه آمیت میشرا، ضربه زن خود را وارد عمل کند، مدت زیادی صبر کرد. و برای اولین موفقیت خود، آنها مجبور شدند تا اوور دوازدهم صبر کنند، زمانی که جیسوال مارکوس استوینیس را با اوش خان، بازیکن سوم کوتاه قد، قطع کرد، که به نظر می‌رسید در حین گرفتن ضربه کم، بازویش آسیب دیده است.

با ورودی های PTI

موضوعات مطرح شده در این مقاله