جاستین بیبر هنگام پخش مستقیم در اینستاگرام از TikToker Riyaz Aly در مورد وضعیت هند در کوید می پرسد: “آیا مردم آنجا ماسک می زنند؟” – موسیقی

جاستین بیبر خواننده پاپ اخیراً جلسه زنده اینستاگرام را برگزار کرد که ریاض علی ستاره هندی تیک توک نیز به آن پیوست. آنها درباره اوضاع هند در طی بیماری همه گیر Covid-19 بحث کردند.

جاستین ، که از خانه خود در آمریکا آمد ، از ریازا پرسید ، “کوید در آنجا چه شکلی است؟” ریاض با برخی از مشکلات ارتباطی روبرو بود و از طریق ویدئو قابل شنیدن نیست. “کوید هنوز ادامه دارد. آنها در پاسخ به جاستین گفتند. وقتی خواننده از او پرسید که آیا مردم ماسک می زنند ، ریاض گفت بله. جاستین فریاد زد: “لعنت”.

طرفداران ریاض از صحبت او با جاستین بسیار خوشحال شدند. یکی نوشت: “امگ ، او می گوید جاستین بیبر وای” دیگر کاربران اینستاگرام از اینکه چطور او همه چیز را به راحتی گرفته است متعجب شده اند. “Bhai riyaz to justin se aise baat kar raha hain ki jaise uski class mate hain justin (ریاض با جاستین صحبت می کند انگار که همکلاسی اش باشد).”

جاستین اخیراً آهنگ Monster خود را با Shawn Mendes منتشر کرده است. این دو ستاره پاپ این آهنگ را به همراه دانیل کسر ، فرانک دوک و مصطفی ، شاعر ، نوشتند. به گفته مردم ، “هیولا” برای اولین بار با دو نوازنده همکاری می کند. هر دو قبلاً اشاره كرده بودند كه آماده همكاري خواهند بود.

همچنین بخوانید: آنوشکا شارما در غیاب ویرات کولی با پدرش از چای لذت می برد ، با وجود درخواست او از برداشتن آن از عکس خودداری می کند

جاستین همچنین اخیراً پیام “بیداری معنوی” را با یادداشت به اشتراک گذاشته است. جاستین پیامی نیرومند برای هوادارانش آماده کرده است ، و در آن عشقی را که با خدا دارد ، توصیف می کند. «عیسی همانطور که با قبول گناهان بشریت وعده داده شده بود ، از مرگ برخاست. ایمان و به دست آوردن این واقعیت همه چیز را تغییر می دهد. چگونه زندگی می کنید ، چگونه دوست دارید! پذیرش بخشش رایگان بخشش او به شما امکان می دهد بدون گناه و شرم زندگی کنید! زندگی ای که بر اساس عملکرد شما نباشد. این خبر خوبی است. من عیسی را دنبال می کنم پیروی از عیسی من را از همه بهتر نمی کند ، گرچه می دانم بسیاری از مسیحیان این احساس را در مردم ایجاد می کنند. نکته دیگری که باید درباره پیروی از حضرت مسیح بدانید این است که بسیاری اوقات شرایط ما را تغییر نمی دهد. کاری که او انجام می دهد این است که به ما شادی ابدی بدهد که دوره های آزمایشی و فصلی طولانی داشته باشد. اگرچه مردم مرا ناامید کردند ، اما عیسی هرگز صدمه ای ندید ».

پیش از این ، جاستین گفته بود که از افسردگی و استفاده بیش از حد از مواد مخدر رنج می برد ، که وی را از هر گونه رابطه دور می کند.

دنبال کردن htshowbiz در توییتر