تیم کریکت غرب هند در نیوزیلند قوانین Covid Bubble را نقض می کند


تیم کریکت وست هند به دلیل نقض مکرر قوانین انزوا Covid-19 در هتل تیم خود در نیوزیلند توبیخ شد و مقامات بهداشتی را مجبور به لغو امتیاز آموزش خود کرد. جنی گراو رئیس کریکت غرب هند گفت که وی از تخلفاتی که به گفته وی می تواند کل تور را به خطر بیندازد “به شدت ناامید” شد. “آنها خود را پایین کشیدند ، اجازه دادند کریکت غرب هند را انجام دهند و به طور بالقوه تور را به خطر بیندازند ، و مردم نیوزیلند -” – مدیر آنتیگوا در یک کنفرانس عجیب سازمان یافته به خبرنگاران کیوی گفت.

بوق تجاری

افرادی که درگیر کریکت هستند در کرایستچرچ 14 روز قرنطینه اجباری را طی می کنند ، اما وزارت بهداشت گفت که این پروتکل ها را با پروتکل های ایمنی زیستی سخت که واحد را در دو حباب جداگانه قرار می دهد ، مطابقت نداده است.

اشلی بلومفیلد ، مدیر کل بهداشت ، در بیانیه ای گفت: “تأیید شده است که اعضای تیم به طور مکرر قوانین انزوای مدیریت شده را نقض کرده اند.”

“بسیاری از این حوادث در سیستم های نظارت تصویری ثبت شده و توسط کارمندان نیز گزارش شده است. حوادث شامل گروه هایی است که غذا را مخلوط کرده و به اشتراک می گذارند.”

بلومفیلد گفت که تمام تخلفات در هتلی که تیم در آن اقامت دارد ، در دوره قرنطینه رخ داده است و هیچ خطری برای عموم مردم وجود ندارد.

وی با بیان اینکه این موضوع ویژه که به سرخپوستان غربی اجازه می دهد در حین قرنطینه آموزش ببینند لغو شده است ، افزود: ما این امتیاز را داریم که به اینجا بیاییم اما در عوض آنها باید از قوانین پیروی کنند.

گراو گفت که ممنوعیت آموزش “ضربه بزرگی” است ، اما او با این اقدام موافقت کرد و اذعان کرد که نیوزیلند تلاش زیادی کرده است تا ویروس کرونا را در سطحی مهار کند که زندگی در خانه در این کشور تقریباً طبیعی باشد.

او از اینکه بازیکنانش از این قوانین پیروی نکردند متعجب شد و گفت که آنها حباب های بیولوژیکی مشابهی را در تور انگلیس و رقابت در لیگ برتر کارائیب تجربه کرده اند.

اگرچه چنین شرایطی برای بازیکنان دشوار بود ، اما گراو گفت که این تنها راه بازی کریکت در شرایط فعلی است.

وی گفت: “متاسفم ، اما در عین حال من به شدت ناامید شده ام.”

گراو گفت Cricket West Indies در حال آغاز تحقیقات داخلی است و برای تعیین اینکه چه اتفاقی افتاده است با همه بازیکنان مصاحبه خواهد کرد.

وزارت بهداشت گفت که داده ها را در اختیار کاوشگر قرار می دهد و آن را به هیئت حاکمه واگذار می کند تا تعیین کند که آیا به اقدامات انضباطی علیه بازیکنان خاص نیاز است.

کریکت نیوزلند گفت که از موقعیت وزارت بهداشت پشتیبانی می کند و ایمنی عمومی در هنگام اعزام تیم های خارجی اولویت اصلی است.

بالا رفته

این گزارش می گوید هند هند دوازدهمین روز از انزوا است و اگر همه بازیکنان عاری از ویروس بودند ، آنها جمعه به کوئینز تاون می رفتند و در آنجا با تیم های نیوزیلند A مسابقات تدارکاتی انجام می دادند.

اولین نفر از سه بیست و دوازده بازیکن بین المللی در برابر کلاه سیاهها قرار است در تاریخ 27 نوامبر در پارک عدن برگزار شود و پس از آن دو دادگاه برگزار خواهد شد.

مباحث ذکر شده در این مقاله