تیم پین پس از اخراج جنجالی ، با عصبانیت دستکش های خود را پرتاب می کند. تماشا کردن

تیم پین پس از اخراج جنجالی ، با عصبانیت دستکش های خود را پرتاب می کند.  تماشا کردن

تیم پین پس از اخراج از سمت خود به هفت روش جنجالی مدت کوتاهی آرامش خود را از دست داد.© خبرگزاری فرانسه


تیم پایتخت آزمون تیم استرالیایی از شهرت و نشاط و خونسردی برخوردار است ، چیزی که در لحن شوخ طبعانه او با ریشاب پانته در تور هند در استرالیا 19-2018 مشهود بود. پین به دلیل عدم اعتماد به موقعیت پین به عنوان کاپیتان تیم ملی در طولانی ترین قالب بازی ، با عصبانیت به برخی از اظهارات تند پنتو واکنش نشان نداد. در عوض ، کریکت استرالیا برخی از نقدهای شوخ را ارائه داده است که به یاد ماندنی شده اند. با این حال ، پین در شکست جنجالی در شکست تیم میزبان “تاسمانیا” دروازه بان بتسمن از “آبی های” نیو ساوت ولز در آدلاید ، با کوتاه شدن از موقعیت 7 نفری ، آرامش خود را از دست داد.

بوق تجاری

35 ساله با عصبانیت دستکش های خود را روی نرده های اطراف پرتاب کرد ، پس از اینکه توسط یک مهاجم از میچل استارک هدایت شد. تحویل استارک می توانست کنار پای او باشد ، که توسط داور ، که قاطع بود ، مورد توجه قرار نگرفت.

اخراج پین به مقاومت تاسمانی با پایان رسیدن آنها در مسابقات در سال 202 پایان داد. در روز چهارم 348 دویدن طول کشید تا یک پیروزی باورنکردنی بدست آورند. قبل از واکنش خشمگین در مرز ، بازیکنان کریکت بدون تبریک گفتن و دست دادن با بازیکنان حریف ، از زمین فرار کردند.

پین ممکن است یک هوادار بعید در خود استارک پیدا کند ، که نتوانست قرن خود را به پایان برساند و پس از اعلام کالا توسط کاپیتان پیتر نویل در سال 86 بدون شکست باقی ماند. استارک با ناامیدی خفاش را به زمین انداخت ، که ممکن است تحت تأثیر فرصت طلایی برای کشتن اولین دختر درجه یک خود باشد.

مباحث ذکر شده در این مقاله