تیم پین ، مانوس لابوشان و دیگران پس از اپیدمی COVID-19 در استرالیای جنوبی با هواپیما به نیو ساوت ولز منتقل شدند


روز سه شنبه ، بازیکنان کریکت استرالیا ، از جمله تیم پین ، تیم ناخدا و مارنوس لابوشان ، ستاره خفاش ، از آدلاید به نیو ساوت ولز سفر کردند تا سریال را در برابر هند به عنوان شیوع ویروس کرونا در استرالیای جنوبی ذخیره کنند. وقتی روز دوشنبه استرالیای غربی ، کوئینزلند و تاسمانی مرزهای خود را با استرالیای جنوبی بستند ، تخته کریکت کشور بازیکنانی را از “توپ سفید” استرالیا ، “مسابقه تست” و “استرالیا A” از آدلاید به سیدنی آورد تا اطمینان حاصل شود که فصل آینده 300 میلیون دلار دست نخورده باقی مانده است.

بوق تجاری

نیک هاکلی ، مدیر عامل موقت CA ، به ESPNCricinfo گفت: “CA طی 24 ساعت گذشته رویکردی پیشگیرانه اتخاذ کرده و تعدادی از مردم را در سراسر کشور برای پشتیبانی برنامه های کاری داخلی و بین المللی مردان بسیج کرده است.”

“من می خواهم از بازیکنان و کادرفنی بخاطر درک تغییرات در برنامه سفر و تعهدشان برای موفقیت بزرگ کریکت تابستانی تشکر کنم.”

علاوه بر پین و لابوشانی ، در لیست بازیکنان منتقل شده ، همکاران آنها متیو وید ، تراویس هد و کامرون گرین حضور دارند.

علی رغم افزایش موارد COVID و حوادث مرتبط ، CA ادعا کرد که آدلاید اول اولین آزمایش تابستانی خود را از 17 دسامبر در برابر هند برگزار می کند. هاكلی افزود: “من همچنین می خواهم از گروه های مختلف رهبری كریكت استرالیا تشكر كنم كه طی 48 ساعت گذشته گرد هم آمده اند و اقدامات قاطع سریع را انجام داده اند – این امر با برنامه ریزی دقیق برای شرایط مختلف امكان پذیر شده است.

“CA به نظارت بر وضعیت در استرالیای جنوبی و محدودیت های مربوطه در سراسر کشور ادامه خواهد داد.

“مثل همیشه ، ما در جهت مقابله با مشکلات ناشی از همه گیری حرکت خواهیم کرد و مانند هرگز دیگر ، از یک تابستان امن و موفق در همه قالب ها اطمینان خواهیم داشت.”

پیش از این ، CA قول داد که تمام اقدامات ممکن برای اطمینان از ادامه سریال طبق برنامه بررسی خواهد شد. شیوع ویروس کرونا در آدلاید در روز دوشنبه بازیکنان استرالیایی از جمله پین ​​را مجبور به خود انزوا کرد.

هجوم پرونده های COVID-19 در آدلاید ، ایالات دیگر مانند استرالیای غربی ، تاسمانی و سرزمین شمالی را بر آن داشته است تا مرزهای خود را با استرالیای جنوبی ببندد و از دوشنبه ظهر قرنطینه هتل 14 روزه را برای همه بازدید کنندگان آدلاید وضع کند.

بالا رفته

هند برای یک تور طولانی در استرالیا است که شامل سه مورد ODI ، تعداد زیادی T20 International و چهار آزمایش است.

این تور از تاریخ 27 نوامبر با اولین ODI در سیدنی آغاز می شود و این مجموعه آزمایشی از 17 دسامبر با یک بازی روزانه در آدلاید آغاز می شود. هم اکنون بازدیدکنندگان در سیدنی در قرنطینه به سر می برند.

مباحث ذکر شده در این مقاله