تیم فینال لیگ برتر هند ، میشیگان و دی سی: سرخپوستان بمبئی با غلبه بر پایتخت دهلی ، مقام 5 را کسب کردند


سرخپوستان بمبئی با انجام عملکردی درخشان در روز سه شنبه در فینال IPL 2020 در استادیوم بین المللی کریکت دبی ، دهلی پایتخت را کاملاً پشت سر گذاشتند. بمبئی مسابقه را از ابتدا تا انتها کنترل کرد و در فینال IPL با پنج ویکت به برتری رسید تا تاج پنجم لیگ برتر هند (IPL) را از آن خود کند. در حالی که ترنت بولت یک توپ با دستش قهرمان بود ، کاپیتان روهیت شارما در تعقیب و گریز بسیار عالی بود پس از اینکه پایتخت دهلی توانست فقط 156 را از هفت نفر جمع کند. سرخپوستان بمبئی در تعقیب سوار شدند و هدف را با هشت گل ترمیم کردند و روهیت سی و هشتمین سی و پنجمین دوره IPL خود را ذبح کرد.

بوق تجاری

بمبئی ، که 157 پیروزی کسب کرد ، هنگامی که کوینتون دو کوک با پایتخت های دهلی مبارزه کرد ، با یک آگهی از میدان بیرون آمد. حتی ربادا نیز هنگام رانندگی دی کوک پشیمان نشد و به خواست خود از مرز عبور کرد.

مارکوس استوینیس با گرفتن ویکت روی اولین توپ خود اولین موفقیت دهلی را انجام داد. سوریاکومار یداو و روهیت با چند شلیک کوچک بمبئی را متوقف نکردند ، اما اولین بار پس از یک هم زدن گسترده سقوط کرد.

روهیت و ایشان کیشان 47 گل برای سومین گل اضافه کردند تا بمبئی تحت کنترل کامل در تعقیب قرار گیرد.

روهیت کاملاً ذخیره لولیتا یداوا را گرفت و 68 دوش را با 51 گل به ثمر رساند ، اما در آن زمان برای دهلی خیلی دیر بود.

كیرون پولارد به دو مرز نزدیك شد اما یكی از استادیومهای بولینگ Rabada را روی استامپهای خود قطع كرد. ایشان کیشان با نتیجه 33 گل از 19 گل بدون شکست باقی ماند و سرخپوشان بمبئی به راحتی پیروز شدند.

پیش از این ، دهلی پایتخت در دبی برنده قرعه کشی شد و خفاش را در دبی انتخاب کرد. با این وجود ترنت بولت به گل اول مسابقه ضربه زد و مارکوس استوینیس را با یک سرویس درخشان طرد کرد.

اولین فینالیست ها با ضربه دوباره بولت بدتر شدند و این بار Ajinkyu Rahane را در سومین بار به غرفه فرستاد.

با ادامه کابوس دهلی ، Shihar Dawan ، بهترین گلزن این فصل دهلی ، برای بسته شدن Giant Yadov اعزام شد.

با این حال. کاپیتان Shrayas Ayer و Rishabh Pant کشتی را در جایگاه 96 میانی قرار دادند. هر دو برای هدایت بازی برگشت دهلی ، نیم قرن باشکوه را کشتند.

بالا رفته

با این حال پانت توسط ناتان کلتر-نیل اخراج شد و به نظر می رسید دهلی پس از آن جفت خود را گم کرده است.

شیمرون هتمیر و آکسار پاتل نتوانستند جلوتر بروند و با ارزان اخراج شدند. آیر در پایان چند ضربه گوشتخوار زد و در 65 سال بدون شکست ماند تا دهلی بتواند از مرز 150 مایل عبور کند.

مباحث ذکر شده در این مقاله