“تیمی که با آن حمایت کردم…”: اولین واکنش آرجون تندولکار پس از اولین بازی IPL برای هندی های بمبئی

زمانی که آرجون تندولکار سرانجام اولین مسابقه IPL خود را برای هندی‌های بمبئی در روز یکشنبه در برابر نایت رایدرز کلکته انجام داد، لحظه‌ای غرورآفرین برای کل خانواده تندولکار بود. آرجون، پسر اسطوره ساچین تندولکار، از سال 2021 بخشی از تیم MI بوده است، اما او اولین بازی خود را در روز یکشنبه توسط کاپیتان روهیت شارما به دست آورد. از زمانی که تندولکار جوان اولین بازی خود را انجام داد و میراث پدرش را ادامه داد، آرزوها از سراسر جهان سرازیر شدند. آرجون در برابر KKR دو اور بول کرد و با ارقام 0/17 بازگشت.

پس از پایان مسابقه به نفع MI، آرجون تجربه خود را از انجام اولین مسابقه خود در رنگ های MI و گرفتن اولین بازی خود از روهیت شارما به اشتراک گذاشت.

“این یک لحظه بزرگ بود. بازی برای تیمی که از سال 2008 طرفدارش بوده ام همیشه خاص است. دریافت کلاه از کاپیتان MI و تیم هند بسیار خوب بود.”

بعدها، پدرش ساچین نیز نتوانست احساسات خود را پنهان کند و در مورد افکاری که در زمانی که پسرش برای MI بازی می کرد به ذهنش خطور کرد، صحبت کرد. لازم به ذکر است که استاد بلاستر تمام بازی را در رختکن تماشا کرد. ساچین در یک اعتراف بزرگ گفت که تا به حال بازی پسرش را تماشا نکرده است.

این یک تجربه جدید برای من بود، زیرا واقعاً تا به حال نرفته بودم و بازی او را تماشا نکرده بودم. من فقط می خواستم او این آزادی را داشته باشد که بیرون برود و خودش را ابراز کند و هر کاری می خواهد انجام دهد. و امروز هم در رختکن نشسته بودم، چون نمی خواستم او از برنامه هایش منحرف شود و شروع به تماشای مگا اسکرین اینجا کند و ناگهان متوجه شدم که دارم او را تماشا می کنم. من داخل بودم این احساس متفاوتی است زیرا سال 2008 اولین فصل برای او بود و من 16 سال است که برای یک تیم بازی می کنیم. ساچین گفت بد نیست.

ساچین تندولکار و پسرش آرجون تندولکار اولین پدر و پسری بودند که در لیگ برتر هند بازی کردند.

ساچین اولین بازی خود را برای MI در فصل اول IPL در سال 2008 انجام داد و تا سال 2013 برای این تیم بازی کرد. حالا آرجون نیز اولین بازی خود را با همین فرنچایز انجام داده است.

(با ورودی های ANI)

موضوعات مطرح شده در این مقاله