تیلور سویفت می گوید شاهکارهایش برای بار دوم بدون اطلاع وی به فروش رسیدند – نوازندگان

روز دوشنبه ، تیلور سویفت گفت که شاهکارهایش به یک شرکت خصوصی سرمایه گذاری فروخته شده است و این فرصت را برای خرید نوارها و بازیابی مجدد کنترل حق شش آلبوم اول به او نداد. این خواننده 30 ساله در پیام توئیتر خود نوشت: “این دومین تحقق من از موسیقی بود بدون اینکه من بدانم.”

سوئیفت همچنین گفت که او شروع به بازنویسی آهنگهای اولیه خود کرد ، و “به نظر جالب و جالب توجه رسید.” اظهار نظرهای سوئیفت پس از مدت ها اختلاف با مارک سابق Big Machine Group و مدیر موسیقی Scooter Braun بر سر حق برخی از بزرگترین بازدیدهای آن از جمله Shake It Off و You Belong With Me بود.

براون پس از ترک سوئیفت در سال 2018 برای معامله جدید با Universal Music Group ، برچسب Big Machine را در سال 2019 خریداری کرد. از آن زمان ، براون و ستاره پاپ درگیر یک بحث عمومی شدید بودند.

سوئیفت ، برنده ده بار گرمی ، روز دوشنبه نوشت كه چند هفته پیش نامه ای از شركت خصوصی سرمایه گذاری Shamrock Holdings دریافت كرده است “با این پیام كه ​​آنها 100٪ موسیقی ، فیلم و آلبوم های من را از Scooter Braun آورده اند.

وی افزود که تحت شرایط فروش ، براون “برای سالهای آینده از کاتالوگ موسیقی قدیمی من سود خواهد برد.” براون بلافاصله به درخواست نظر پاسخ نداد. واریوتی هالیوود روز دوشنبه گزارش داد که براون در معامله ای که تصور می شود بیش از 300 میلیون دلار است ، حق شش آلبوم اول Swift را به یک صندوق سرمایه گذاری فروخته است.

تنوع نام صندوق سرمایه گذاری را قید نکرد.

دنبال کردن htshowbiz بیشتر