توییت های Virat Koli پس از FC Goa ، باشگاه بوندسلیگا RB Leipzig همکاری استراتژیک 3 ساله را امضا کردند


باشگاه سوپرلیگ هند (ISL) FC Goa و Bundesliga RB Leipzig پنج شنبه یک همکاری استراتژیک سه ساله امضا کردند. کاپیتان تیم کریکت هند و مالک مشترک FC Goa ، ویرات کولی ، با استقبال از این اقدام ، اظهار اطمینان کرد که این همکاری “طولانی و پربار” خواهد بود. مشارکت بین باشگاه هندی و طرف آلمانی ، به ویژه بر رشد جوانان متمرکز خواهد بود. صبح روز جمعه ویرات کهلی در توئیت خود نوشت: “من می خواهم یک دست خوش آمدگویی بهFCGoaOfficial ، که امروز به عنوان یک شریک استراتژیک باشگاه بهRBLeipzig_EN پیوست ، انتقال دهم. من دیدگاه هر دو باشگاه را دیده ام و اطمینان دارم که این همکاری طولانی و پربار خواهد بود.”

بوق تجاری

“بسیار خوشحالم که RB لایپزیگ به شرکای ما تبدیل شده است. آنها به جهانیان فوتبال نشان داده اند که چگونه از ابتدا ساختن ، و این همان چیزی است که ما با آن طنین انداز می شویم. این اولین مشارکت بین المللی ما است ، و در RB لایپزیگ ما یک شریک کامل داریم” ، رئیس جمهور و مالک مشترک Goa FC Akshay Tandon در وب سایت رسمی ISL نقل شده است.

“ما مشتاقانه منتظر همکاری خود با FC Goa هستیم. این باشگاه از رویکرد جوان ، مدرن و ابتکاری خود کاملاً راضی است. ما می خواهیم با بلاروس لایپزیگ وارد طرح جدیدی شویم و اکنون تلاش می کنیم اولین قدم ها را در سطح بین المللی برداریم “. مدیر کل بلاروس لایپزیگ الیور مینزلف گفت.

در حال حاضر ویرات کولی در هند برای انجام خدمات ملی در تیم هند به سر می برد. ستارگان تیم هند روز پنجشنبه به سیدنی رسیدند ، در آنجا همه 14 روز با خانواده خود قرنطینه می کنند.

بالا رفته

هند در حال سفر به استرالیا است تا سه مسابقه بین المللی یک روزه (ODI) ، سه بیست مسابقه بین المللی بین المللی (T20I) و چهار مسابقه آزمایشی انجام دهد.

با این حال ، ویرات کولی در سه دادگاه گذشته شرکت نخواهد کرد. کاپیتان هند هند و همسرش آنوشکا شارما در ماه ژانویه در انتظار فرزند اول خود هستند و او پس از آغاز دادگاه ها در آدلاید در 21 دسامبر به خانه باز می گردد.

مباحث ذکر شده در این مقاله