تولد Virat Koli: یک جشن بزرگ از چالش های سلطنتی در بنگلور در نیمه شب ، یک پیام احساسی از A.B. دی ویل تماشا کردن

تولد Virat Kohli: RCB نیمه شب را جشن می گیرد ، AB De Villiers یک پیام احساسی را به اشتراک می گذارد.  تماشا کردن

آرزوی تولدت مبارک ویرات کوهلی: تیم RCB در نیمه شب یک سورپرایز برای کاپیتان خود تدارک دید.© ویرات کولی / توییتر


مدعیان سلطنتی برای بنگلور در 32 سالگی تولد کاپیتان خود ویرات کولی جشن رسمی برگزار کردند. در ساعت 12 بامداد 5 نوامبر ، گروه RCB روی یک کشتی تفریحی جمع شدند و دور بدن پسر تولد کوهلی و همسرش آنوشکا شارما و کیک تعطیلات را روی میز جلوی آنها جمع کردند – کیک کوهلی فقط لحظه ای بعد روی صورت او لکه می زد. تیم ویدیویی را جمع آوری کرد که در آن بازیکنان RCB خواسته های خود را به کاپیتان ثبت کردند.

بوق تجاری

AB de Villiers ، Chris Morris ، Dale Steyn ، Isuru Udana ، Devdutt Padikkal ، مربی سیمون Katich و سایر اعضای تیم آرزوی کاپیتان را داشتند و این بریده ها با تصاویر بازی های RCB و همچنین بعد از بازی ویرایش شد.

وی گفت: “شما یک فرد خارق العاده هستید. امیدوارم اینجا در IPL یک روز فوق العاده با ما داشته باشید. گیلاس روی کیک امسال برای ما بدیهی است که این جایزه را امسال به شما می دهد. ما هرچه داریم به آن خواهیم داد.” دی ویل

“ویرات ، ما خاطرات ویژه زیادی داشتیم. صادقانه گفتن خیلی زیاد است. دوستی ما یک عمر ادامه خواهد داشت و من همیشه از آن لذت خواهم برد.”

بالا رفته

مایک هسون ، مدیر کریکت RCB گفت: “تولدت مبارک ، ویرات. (نه) بهترین مکان برای بازی در IPL با همسر و فرزندت. همه بچه های اطراف شما 100 درصد از شما حمایت می کنند.

“بیایید آن را یک روز تولد فوق العاده و یک روز تولد برای یادآوری کنیم. بهترین ها رفیق!”

مباحث ذکر شده در این مقاله