تولدت مبارک جوهی چاولا: یوروجا سینگ آرزوها از مالکان شوالیه های کلکته

تولدت مبارک جوهی چاولا: یوروجا سینگ آرزوها از مالکان شوالیه های کلکته

IPL 2020: Juhi Chawla در امارات متحده عربی© BCCI / IPL


یوراج سینگ در توییتر خود تولد روز جمعه تولد جوی چاولو ، مالک مشترک شوالیه کلکته (KKR) را تبریک گفت. این بازیگر 52 ساله است و اخیراً شاهد خروج تیمش از لیگ برتر هند (IPL) 2020 بود که در امارات متحده عربی (امارات متحده عربی) برگزار شد. یک مرد سابق هندی در کریکت نوشت: “روزهای خیلی خیلی خوبی از بازگشت به حباب و همیشه لبخند زدنiam_juhi. من از بزرگسالی از تماشای فیلم های شما خاطرات بسیار خوبی دارم! امیدوارم همه شما موفق شوید. یک سال عالی پیش رو دارید!”

بوق تجاری

چاولا به همراه همسرش جی مهتا و شاه رخان صاحب KKR است. از زمان افتتاح IPL در سال 2008 ، KKR دو بار در سالهای 2012 و 2014 موفق به کسب جام شده است.

در IPL 2020 نایت سواران با از دست دادن چهار موقعیت در مراحل نهایی لیگ ، مقام پنجم را کسب کردند. آنها هفت برد و هفت مسابقه باختند.

در یک فصل نسبتاً ناهموار ، شوبمن گیل بهترین امتیازات را برای KKR در امارات بدست آورد – 440 اجرا از 14 بازی با ضربات 117.96. او همچنین 44 ضربه به چهار و نه شش وارد کرد.

در همین حال ، Varun Chakravarti بیشترین ویکت را در کلکته به دست آورد و 17 اخراج از 13 مکان را با صرفه جویی 6.84 ثبت کرد.

بالا رفته

سرخپوستان بمبئی (میشیگان) با شکست دهلی پایتخت (ناحیه کلمبیا) در فینال IPL 2020 را از آن خود کردند. این پنجمین عنوان MI (رکورد) بود ، در عین حال فینال دختران دهلی بود.

چائولا در سال 1984 میس هند بود و در بالیوود با فیلم هایی چون قیامات سه قیامات تاک ، لوتر ، هوم هین راهی پیار که به شهرت رسید

مباحث ذکر شده در این مقاله