تاتنهام هاتسپور پسر هنگ مین را COVID-19 خواهد ترساند وقتی شیوع یک تیم فوتبال کره جنوبی را به وجود آورد

سون هونگ مین در شکست اخیر کره جنوبی از مکزیک به گل کمک کرد© اینستاگرام


مهاجمان تاتنهام ، هات هون همین ، هنگامی که شش نفر از شرکای کره جنوبی خود آزمایش مثبتی را برای Covid-19 در مورد وظایف بین المللی در اتریش انجام ندادند ، به اتاق خود زنجیر شد ، مقامات روز دوشنبه گفتند. اگرچه پسر 28 ساله آزمایش منفی دریافت کرد ، اما به او و بقیه اعضای تیم گفته شد که در صورت عدم آموزش در اتاق های هتل در وین بمانند. با وجود موارد مثبت ، کره جنوبی روز شنبه با مکزیک بازی کرد ، 3-2 شکست خورد و بسته به نتایج دور جدید آزمایشات ، روز سه شنبه باید به مصاف قطر برود.

بوق تجاری

AFP در اتحادیه فوتبال کره تأیید کرد که کوون چانگ هون ، لی دونگ زونگ ، هوانگ یینگ-پرتو ، Na Sang-ho ، کیم مون-هوانگ و دروازه بان جو هئون وو از نظر ویروس مثبت بودند.

این مقام گفت ، اگر حداقل 13 بازیکن بدون نتایج Covid در نتایج نهایی آزمون ، که اواخر روز دوشنبه برگزار می شود ، بازی قطر ادامه خواهد داشت.

بالا رفته

هفته گذشته چندین فوتبالیست بین المللی از نظر ویروس مثبت بودند ، از جمله محمد صلاح ، ستاره لیورپول و آلن براون ، هافبک ایرلندی.

روز شنبه ، سون ، پرکارترین بازیکن آسیا در تاریخ لیگ برتر ، قبل از فرار مکزیک با او ، هوانگ وو جو را ایجاد کرد و در نیمه دوم سه گل به ثمر رساند. کوون کین وین بعداً کسری را کاهش داد.

مطالب پیشنهادی  الینا سویتولینا می گوید که نواک جوکوویچ در بیان عقیده خود "آزاد است".

مباحث ذکر شده در این مقاله