تاتنهام هاتسپور پسر هنگ مین را COVID-19 خواهد ترساند وقتی شیوع یک تیم فوتبال کره جنوبی را به وجود آورد

سون هونگ مین در شکست اخیر کره جنوبی از مکزیک به گل کمک کرد© اینستاگرام


مهاجمان تاتنهام ، هات هون همین ، هنگامی که شش نفر از شرکای کره جنوبی خود آزمایش مثبتی را برای Covid-19 در مورد وظایف بین المللی در اتریش انجام ندادند ، به اتاق خود زنجیر شد ، مقامات روز دوشنبه گفتند. اگرچه پسر 28 ساله آزمایش منفی دریافت کرد ، اما به او و بقیه اعضای تیم گفته شد که در صورت عدم آموزش در اتاق های هتل در وین بمانند. با وجود موارد مثبت ، کره جنوبی روز شنبه با مکزیک بازی کرد ، 3-2 شکست خورد و بسته به نتایج دور جدید آزمایشات ، روز سه شنبه باید به مصاف قطر برود.

بوق تجاری

AFP در اتحادیه فوتبال کره تأیید کرد که کوون چانگ هون ، لی دونگ زونگ ، هوانگ یینگ-پرتو ، Na Sang-ho ، کیم مون-هوانگ و دروازه بان جو هئون وو از نظر ویروس مثبت بودند.

این مقام گفت ، اگر حداقل 13 بازیکن بدون نتایج Covid در نتایج نهایی آزمون ، که اواخر روز دوشنبه برگزار می شود ، بازی قطر ادامه خواهد داشت.

بالا رفته

هفته گذشته چندین فوتبالیست بین المللی از نظر ویروس مثبت بودند ، از جمله محمد صلاح ، ستاره لیورپول و آلن براون ، هافبک ایرلندی.

روز شنبه ، سون ، پرکارترین بازیکن آسیا در تاریخ لیگ برتر ، قبل از فرار مکزیک با او ، هوانگ وو جو را ایجاد کرد و در نیمه دوم سه گل به ثمر رساند. کوون کین وین بعداً کسری را کاهش داد.

مباحث ذکر شده در این مقاله