به‌روزرسانی امتیاز زنده CSK در مقابل RR: شاهکار تاریخی MS Dhoni Eyes در بازی Chennai Super Kings در Rajasthan Royals

به روز رسانی زنده CSK در مقابل RR: کاپیتان RR Sanju Samson و کاپیتان CSK MS Dhoni© BCCI


امتیاز زنده CSK در مقابل RR IPL 2023: مسابقه چنای سوپر کینگز و راجستان رویالز از بسیاری جهات مهم است. RR با 4 امتیاز از 2 بازی با NRR 2.067+ در رده دوم جدول قرار دارد، در حالی که CSK با 4 امتیاز از 2 بازی اما با NRR پایین تر (+0.356) پنجم است. بازی CSK و RR در روز سه‌شنبه، دویستمین مسابقه MS Dhoni به عنوان کاپیتان قهرمانان چهار دوره است. CSK در آخرین بازی خود MI را شکست داد در حالی که RR پس از شکست دهلی کپیتالز با 57 ران وارد این مسابقه شد. یک برد بزرگ برای CSK آنها را به بالای جدول می‌برد، در حالی که RR می‌تواند با پیروزی در Chepauk از رهبران Lucknow Super Giants بازگردد. (کارت اطلاعات | جدول امتیازات)

به‌روزرسانی امتیاز زنده IPL 2023 Match 17 بین CSK در مقابل RR • 17:37 (IST)

  CSK vs RR Live: آرزوی ویژه Jadeja برای Dhoni!

  راویندرا جادجا، بازیکن همه جانبه برتر، امیدوار به پیروزی در دویستمین مسابقه طلسم ماهندرا سینگ دونی به عنوان کاپیتان چنای سوپر کینگز در لیگ برتر هند در روز چهارشنبه است.

  جادجا وقتی در کنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی روز سه شنبه نظرش را در این مورد جویا شد، گفت: «چه می توانم بگویم. او نه تنها اسطوره CSK، بلکه اسطوره کریکت هند است. من می خواهم برای او آرزوی موفقیت کنم، امیدوارم بتوانیم بازی را فردا ببریم و آن را در دویستمین بازی خود به عنوان کاپیتان به او بدهیم.

 • 16:14 (IST)

  CSK vs RR Live: سلام

  سلام و به پخش زنده مسابقه IPL 2023 بین چنای سوپر کینگز و راجستان رویالز از استادیوم MA Chidambaram در چنای خوش آمدید. اخبار را به صورت زنده دنبال کنید.

موضوعات مطرح شده در این مقاله