بن استوکس وقتی جوفر آرچر توافق خود را با مشاهیر به رسمیت نمی شناسد بی اعتماد است


آخرین ویدئو از Rajasthan Royals (RR) در شبکه های اجتماعی طرفداران کمدی محبوب “دوستان” آمریکایی را به حالت ذوب درآورده است. Friends یکی از محبوب ترین برنامه های تلویزیونی در تمام دوران ها است و جوایز بی شماری را از آن خود کرده است. RR اخیراً پس از پایان در انتهای جدول در مرحله لیگ ، از لیگ برتر هند (IPL) 2020 خارج شد. در این ویدئو ، جوفر آرچر از بن استوکس در مورد عشقش به افراد مشهور می پرسد ، که همه جانبه انگلیسی پاسخ می دهد: “جنیفر آنیستون”. این واقعاً همه را متعجب کرد که هواپیمای مسافربری نمی دانست بازیگر چه کسی است ، همانطور که اعلام کرد ، “این کیست؟”

بوق تجاری

از زمان بارگذاری این ویدئو ، طرفداران نه تنها خجالت کشیدند ، بلکه حتی استوکس نیز در کمال ناباوری به پاسخ آرچر نگاه کرد. برنده جام جهانی 2019 می سوزد: “چه!”

این ویدئو با تدوین فیلم های این مجموعه و با فریاد ناباورانه شخصیت های مختلف نمایش به پایان می رسد.

بالا رفته

حتی Netflix که این سریال را روی پلتفرم خود پخش می کند از طریق حساب توییتر هندی خود به این فیلم پاسخ داد. نتفلیکس هند اظهار داشت: “ما هنوز به شما نزدیک خواهیم بود.”

یکی از طرفداران نوشت: “زیر سنگ زندگی کن”.

در اینجا واکنش های دیگر وجود دارد:

دوستان یک ترکیب محبوب داشتند: جنیفر آنیستون ، کورتنی کاکس ، لیزا کودرو ، مت لابلانک ، متیو پری و دیوید شویمر. از زمان پخش این سریال در سال 1994 ، آنیستون شهرت زیادی کسب کرد و همچنان جایگاه خود را در هالیوود حفظ کرد. او یک طرفدار قلبی در سراسر جهان محسوب می شود ، او در فیلم هایی مانند “بروس متعال” و “مارلی و من” بازی کرده است.

بنابراین عجیب است که جفرا تصوری از او نداشته است!

مباحث ذکر شده در این مقاله