بن استوكس موفقيت خود را آشكار مي كند و مي گويد: “هرگز از جايي كه من بازيكن هستم خوشحال نباش.”

[ad_1]


همسالان ، سالخوردگان و حتی منتقدان او نمی توانند از درخشش مشخص کننده زندگی بن استوکس متعجب شوند ، اما کریکت انگلیسی که برنده جام جهانی است نارضایتی از عملکرد خود را ترجیح می دهد تا پیشرفت هرگز متوقف شود. در شکل زندگی طی سه تا چهار سال گذشته ، 29 ساله در حال حاضر 7000 دوش و بیش از 270 دروازه بان در قالب های مختلف داشته است و نام او در کنار ایان بوتام و اندرو فلینتاف ذکر شده است.

بوق تجاری

استوكس در گفتگو با PTI در مصاحبه ای چگونگی تبدیل آن به نبردی جهانی را طی دو سال گذشته بیان كرد.

استوکس با بیان اینکه ذهنش روشن است گفت: “تجربه. هرچه بیشتر بازی کنی ، بیشتر در مورد خودت یاد می گیری. قادر به درک چیزهای مختلف و موقعیت های مختلف هستی. به طور مداوم ، من هرگز از جایی که به عنوان بازیکن هستم خوشحال نبودم.”

این مرد از ” دورهمی ، تیم هایی که از توانایی هایی که باعث تغییر بازی می شود می ترسند.

خواه شخصیت اصلی فینال جام جهانی پر تنش باشد یا حماسه صد “خاکستر” در “لیدا” ، استوکس اذعان می کند که چنین اتفاقی واقعاً ذهن هر بازیکن را تحت تأثیر قرار می دهد ، حتی وقتی که او سعی می کند سر و صدای بیرون را خفه کند.

استوکس در پاسخ به این س howال که چگونه در بازی های بزرگ آرامش خود را حفظ می کند ، پاسخ داد: “سیستم بازی”.

“همه چیز با انتخاب بازی توسط مردم شروع می شود (اعتیاد به مواد مخدره). این بدان معنا نیست که ما عصبی نیستیم یا نگران آن نیستیم. اشکالی ندارد.

“هدف اصلی این است که شرایط را درک کنیم و بدون غلبه بر آن به درستی با آنها کنار بیاییم. از این گذشته ، این یک بازی کریکت است ، خواه آزمایش خاکستر باشد ، یا فینال جام جهانی ،” – جواب ساده تر از اعدام واقعی به نظر می رسید.

استوکس که از بازی های بزرگ صحبت می کند ، در مورد چگونگی لیگ برتر هند در طول سال ها بازیکنان را برای درک معنای معنای شانس صحبت می کند.

این بازیکن که در این فصل برای راجستان راسل رقابت می کند ، گفت: “IPL یک منحنی یادگیری شگفت انگیز است و شما می توانید با بهترین بازیکنان جهان و با آنها بازی کنید. شما مغز خود را انتخاب می کنید.”

بای پس گفت: “… شما می توانید در جلوی خانه های کامل بازی کنید و در معرض چنین فضایی قرار بگیرید. فقط عادت دادن به هر توپ در IPL یک موقعیت است و انرژی که آنها به ارمغان می آورند یک چیز عالی است.”

“هنگامی که به آن عادت کردید ، در فشار زیاد احساس راحتی می کنید.”

سوالی که به هیچ وجه مورد رضایت او نبود این بود که قبل از بازی با سرخپوستان بمبئی ، او شش بار بیشتر از 100 زایمان نکرد.

وی گفت: “صحبت کردن در مورد آن بسیار بی معنی است” ، و پیگیری تیم های سلطنتی را در آخرین بازی برابر MI با صد باشکوه تقویت کرد.

برای کسی که از مهارت و مهارت در هر دو جنبه بازی برخوردار است ، استوکس معتقد است که بازی در برابر یک بازیکن با استعداد فنی مانند جو روت ، کاپیتان انگلیس ، و نبردهایی مانند جیمز اندرسون و استوارت برود ، “بسیار” به او کمک کرده است.

“اگر در مقابل شخصی مانند روتی (جو روت) بولینگ یا در حال مبارزه با دو دیگ بخار سرعت بزرگ انگلیس (برود و اندرسون) باشید ، به پیشرفت کمک زیادی می کند – این خود یک آزمایش است.

“آنها قصد دارند شما را در هر جنبه از بازی آزمایش کنند و اگر یک خفاش یا توپ در دست دارید ، این یک چالش شگفت انگیز است که به مدت 20 دقیقه یا نیم ساعت در شبکه دارید.”

استوکس وقتی می تواند با بهترین ها در تور انگلیس رقابت کند ، احساس خوشبختی می کند ، که می تواند برای اعتماد در صحنه بین المللی بسیار مفید باشد.

بالا رفته

“شما ممکن است روتی را نگیرید ، اما می دانید که عالی بازی کرده اید. به همین ترتیب جیمی و برود ، اگر بیرون نروید ، حتی اگر آنها را نکشید ، وقتی دو بازیکن بزرگ نتوانند شما را بیرون بیاورند ، با یک حس موفقیت آمیز خواهید بود.

“بعضی اوقات شما می خواهید در یک توپ کوتاه تمرین کنید و می توانید پنج یا شش بار به صورت آنلاین بیرون بروید. اما با گفتن این جمله ، انجام این نوع تمرین آنلاین علیه این بچه ها عجیب است.”

مباحث ذکر شده در این مقاله

[ad_2]