بنگال شرقی درخواست معافیت از مجوزهای باشگاه – فوتبال را دارد

روز دوشنبه ، “بنگال شرقی” گفت که برای معافیت از باشگاه های جواز دهنده برای فصل 21-2020 درخواست کرده است. آخرین بازیکنان سوپرلیگ هند ، بنگال شرقی ، به همراه اف سی آدیشا ، شمال شرقی یونایتد ، کرالا بلاستر و حیدرآباد به پنج باشگاه تبدیل شده اند که شرایط AFC و ضوابط ملی صدور مجوز را ندارند.

یکی از کارمندان باشگاه PTI که خواست نامش فاش نشود گفت: “ما از کمیته صدور مجوزهای باشگاه درخواست معافیت از شرکت در مسابقات ملی را داریم.

“ما طبق معیارهای مختلف قادر به اجرای اسناد مربوط به فصل 2019-2020 نبودیم ، اما همه اسنادی را که تحت کنترل ما بود ارائه کردیم. ما امیدواریم که کمیته بهترین تصمیم را برای این باشگاه اتخاذ کند. “FC Goa ، ATC Mohun Bagan ، Bengaluru ، Jamhedhedpur ، Chennai و Mumbai City موفق به کسب مجوز AFC و خط ملی برای فصل 2020 شده اند. 21

هر باشگاهی که موفق به دریافت مجوز AFC نشود ، حتی در صورت صعود به ISL قادر به شرکت در مسابقات قاره ای مانند لیگ قهرمانان آسیا و جام AFC نخواهد بود.

برای صدور مجوز برای باشگاه ها ، آنها باید پنج معیار اصلی – ورزشی ، زیرساختی ، پرسنلی ، اداری ، حقوقی و مالی را داشته باشند. هر بخش دارای واحدهای اضافی است.