بمبئی از هر 10 نفر باخت در شمال شرقی – فوتبال

سرجیو لوبرا ، مربی بمبئی سیتی قبل از شروع فصل اعتراف کرد که این تیم باید به سرعت مارک فوتبال هجومی خود را جذب کند و همچنین در مسابقات پیروز شود. اولین مورد آنها به طور معمول انجام شد ، اما کاملاً دیگری انجام نشد.

کمتر نوع جدیدی از “Northeast Untied” (NEUFC) ، به رهبری جرارد نوس ، که در 35 سالگی جوانترین مربی تاریخ ISL است ، ستاره ها را شکست داد ، اما 10 نفر در بمبئی با نتیجه 1: 0 در ورزشگاه “Tilak” شنبه در میدان واسکو ، گوا.

دو تماس اصلی داور از هر دو طرف وقفه نتیجه را تعیین کرد. اولین کارت قرمز ساده بود – اولین کارت ISL 7 – بازیکن بزرگ بمبئی در نیمه اول احمد جهاهو. مراكشی پس از ورود غیر ضروری از پشت به مچ پای راست هاسا كامارا از NEUFC در دقیقه 43 توسط داور R. Venkates اخراج شد.

وقتی بمبئی با از دست دادن یک نقطه اتکا خلاقانه دست به گریبان بود ، NEUFC فهمید که آنها فرصتی دارند. با حفظ یک مزیت عددی و این واقعیت که محافظت از آنها قوی است ، NEUFC می دانست که کشف همه چیز مورد نیاز است. آنها به لطف هندبال چهار دقیقه به نیمه دوم رسیدند.

دیلن فاکس استرالیایی با ضربه سر توپ را به سمت مرکز محوطه جریمه و از سمت چپ سایبان را دید. توپ از سمت چپ رولین بورخس از بمبئی برگشت و ونكاتس پنالتی گرفت. Kwesi Appiah از غنا با آرامش توپ را به سمت چپ دروازه بان ، Amrinder Singh قرار داد تا ابتکار عمل را در مقابل بازی فعلی به NEUFC بدهد.

این کافی بود تا ضربه فیزیکی به شهر بمبئی ، که تا آن زمان تمام حرکات را انجام داده بود ، وارد شود – آنها بیش از دو برابر دنده (306 در 127 NEUFC) و تقریبا دو برابر مالکیت داشتند (65٪ در 35 NEUFC). نیم. اما اگر شهر بمبئی ، با وجود همه نام های اصلی در این لیست ، نتوانست دروازه را بخورد ، دلیل آن هم این است که تحت فشار NEUFC توانست فرم را حفظ کند.