برنده N’Gola Conte در پرتغال فرانسه را به فینال لیگ ملت های UEFA می فرستد


نگولا کانته فقط دومین گل بین المللی خود را به ثمر رساند ، زمانی که فرانسه قهرمان جام جهانی فرانسه ، پرتغال ، قهرمان اروپا را 1-0 در روز شنبه در لیسبون شکست داد تا جایگاهی در فینال لیگ ملت ها بدست آورد. هافبک چلسی ، کانته ، وقتی گل 53 دقیقه ای را برای برنده به ثمر رساند ، که در آستانه دور نهایی بازی ها مقام اول فرانسه را در گروه 3 بدست آورد ، احتمالاً واکنش نشان داد.

بوق تجاری

فرانسه پیش از جدال روز سه شنبه با تیم ملی سوئد در پاریس با 3 امتیاز پرتغال را رهبری می کند ، اما به لطف یک رکورد عالی ، مقام اول تضمین می شود.

تیم دیدیه دشان اولین تیم صعود کننده به فینال شد که یوفا برای اکتبر سال آینده تعیین کرد. پرتغال در سال 2019 در مسابقات افتتاحیه در زمین داخلی به پیروزی رسید.

داش به پخش کننده تلویزیونی فرانسوی TF1 گفت: “بسیار خوب است که ببینیم چگونه آنها پیروزی را ربودند. این سزاوار است. ما هدف کسب مقام اول را برآورده کردیم.”

“من به بازیکنان بسیار افتخار می کنم ، این زمان بسیار دشواری است. برخی از آنها در بهترین وضعیت باشگاه خود نیستند ، اما وقتی آنها می روند ، این روحیه رقابت وجود دارد.

وی افزود: من از آنها بسیار خوشحالم زیرا روحیه تیمی خود را ثابت کرده و رقیب هستند.

پیروزی هر کشوری برای پیروزی در گروه کافی بود. دشان دو تغییر در تیم ایجاد کرد ، تیمی که ماه گذشته در ورزشگاه دو فرانسه با پرتغال به تساوی بدون گل رسید.

کینگزلی کومان در این حمله جانشین کیلیان امباپه مصدوم شد ، زیرا آنتونی مارسیال به الیویه ژیرود ، دومین گلزن برتر فرانسه در همه زمانها ترجیح داده شد. پل پوگبا تنها شروع کننده ای بود که در اواسط هفته شکست دوستانه 2-0 مقابل فنلاند را آغاز کرد.

خوزه فونته در دفاع از پرتغال که در پنج مسابقه توپ را از دست نداد ، جای پپه باتجربه را که با مشکل پا تشدید شده بود ، جایگزین کرد.

– وقتی او تمام شد یک نبرد پر جنب و جوش شکست خورد –

وقتی فرانسه شروع درخشانی را در استادیو دو لوز انجام داد ، تیم روئی پاتریشیا را مجبور به ضربه شدید كرد و مارسیال پس از ارسال دقیق آنتوان گریزمان از پاهای دروازه بان پرتغالی امتناع كرد.

تنها گل قبلی مارسیال برای فرانسه چهار سال پیش بود ، اما مهاجم منچستر یونایتد در 21 بازی خانگی مدام تیم بدون شکست پرتغالی را تهدید می کند.

آدرین رابیو با فشار زیاد از گوشه سر تکان داد و سپس با ضربه سر مریسیال از روی ضربه ایستگاهی ناخواسته ضربه او را زد.

مارسیال به سرعت روی خط خطرناک لوکاس هرناندز شتافت ، اما قبل از ضربه سر کریستیانو رونالدو ، توسط ضربه خیره کننده پاتریشیو مانع شد.

پاتریشیو الهام گرفته فرانسه را نگه داشت تا جایی که او توانست در اوایل نیمه دوم زاویه کم Rabio را به درستی کنترل کند و او را مستقیماً به سمت کانته سوق دهد ، که او را از داخل شش متری مجبور کرد به خانه برود.

وقتی فرانسه به دنبال ثانیه ای بود ، پوگبا با یک ارسال دقیق به رابیو سرش را تکان داد و مارسیال وقتی توپ را از روی پاس هرناندز به توپ انداخت ، باز هم از پاتریشیا ناامید شد.

بالا رفته

پرتغال تقریباً وقتی تساوی گرفت که هوگو لوریس فقط توانست از تلاش سوداگرانه رافائل گریرو جلوگیری کند ، فونته با حمایت میزبان از حمله به بیرون دروازه رفت.

سپس کاپیتان فرانسه کاملاً متوقف شد تا از ادامه تلاش های ژوائو موتینیو جلوگیری کند ، زیرا مهمانان با موفقیت فشار دیررس خود را برای مشت زدن بلیط فینال سال آینده کاهش دادند.

مباحث ذکر شده در این مقاله