برندان مک کال پاسخ وحشیانه ای به عذرخواهی برت لی برای سقط جنین داد که باعث خونریزی وی شد

برت لی و برندان مک کالوم بخشی از شوالیه های کلکته بودند.© خبرگزاری فرانسه


اعتماد به نفس برتر برندان مک کالوم ، حتی زمانی که او از زمین خارج بود ، در یک نمایش کامل ظاهر شد زیرا پاسخی به اظهارات برت لی ، نویسنده سابق استرالیایی ، به شدت مورد تمسخر قرار گرفت. این ویدئو که در حساب رسمی توییتر کریکت استرالیا منتشر شده است ، در طی یکی از بازی های لیگ بیگ باش (BBL) 1 ، یک پرش شدید از ریتم استرالیا را ضبط کرد که مک کالوم سعی در شکستن آن داشت. اما توپ به دماغ ماکولوم برخورد کرد. حتی وقتی خون ریخته می شد ، کریکت نیوزلند مثل همیشه آرام به نظر می رسید ، زیرا لی و سایر بازیکنان به کمک متوسل شدند. لی در بخش نظرات عذرخواهی نوشت و به مک کالوم اشاره کرد. وی گفت: “ببخشید بازBazmccullum.” کریکت در نیوزلند پاسخ کاملی به این عذرخواهی ها داده است. مک کالوم در جواب گفت: “مشکلی نیست برادر. حداقل او پرید.”

بوق تجاری

لی در این مرحله مکالمه را با پاسخی دوستانه به پایان رساند. وی در پایان گفت: “درست است.”

پیستر استرالیایی نماینده سیدنی سیکسرز در یک مسابقه BBL بود و مک کالوم برای بریزبن هیت بازی کرد.

در اینجا ویدئویی از اجکتور آتش نشان داده شده است:

در این مرحله ، باتمن نیوزلندی بازنشسته شد اما بعداً به میدان بازگشت. با این حال ، او نمی تواند تأثیر زیادی داشته باشد ، زیرا وی برای پنج بار از کار اخراج شد.

بالا رفته

مک کالوم ، کاپیتان سابق نیوزیلند ، به دلیل نترس بودن در روزهای کریکت حرفه ای مورد ستایش قرار گرفته است. او را به خاطر تحویل گرفتن از یک اتومبیل پرسرعت استرالیایی ، شان تایتا ، که اغلب از بالای دروازه بان بر سر دروازه بان خشمگین بود ، به یاد آوردند.

مک کالوم در سال 2015 از کریکت بین المللی بازنشسته شد.

مباحث ذکر شده در این مقاله