برندان مک کال پاسخ وحشیانه ای به عذرخواهی برت لی برای سقط جنین داد که باعث خونریزی وی شد

برندان مک کال پاسخ وحشیانه ای به عذرخواهی برت لی برای سقط جنین داد که باعث خونریزی وی شد

برت لی و برندان مک کالوم بخشی از شوالیه های کلکته بودند.© خبرگزاری فرانسه


اعتماد به نفس برتر برندان مک کالوم ، حتی زمانی که او از زمین خارج بود ، در یک نمایش کامل ظاهر شد زیرا پاسخی به اظهارات برت لی ، نویسنده سابق استرالیایی ، به شدت مورد تمسخر قرار گرفت. این ویدئو که در حساب رسمی توییتر کریکت استرالیا منتشر شده است ، در طی یکی از بازی های لیگ بیگ باش (BBL) 1 ، یک پرش شدید از ریتم استرالیا را ضبط کرد که مک کالوم سعی در شکستن آن داشت. اما توپ به دماغ ماکولوم برخورد کرد. حتی وقتی خون ریخته می شد ، کریکت نیوزلند مثل همیشه آرام به نظر می رسید ، زیرا لی و سایر بازیکنان به کمک متوسل شدند. لی در بخش نظرات عذرخواهی نوشت و به مک کالوم اشاره کرد. وی گفت: “ببخشید بازBazmccullum.” کریکت در نیوزلند پاسخ کاملی به این عذرخواهی ها داده است. مک کالوم در جواب گفت: “مشکلی نیست برادر. حداقل او پرید.”

بوق تجاری

لی در این مرحله مکالمه را با پاسخی دوستانه به پایان رساند. وی در پایان گفت: “درست است.”

پیستر استرالیایی نماینده سیدنی سیکسرز در یک مسابقه BBL بود و مک کالوم برای بریزبن هیت بازی کرد.

در اینجا ویدئویی از اجکتور آتش نشان داده شده است:

در این مرحله ، باتمن نیوزلندی بازنشسته شد اما بعداً به میدان بازگشت. با این حال ، او نمی تواند تأثیر زیادی داشته باشد ، زیرا وی برای پنج بار از کار اخراج شد.

بالا رفته

مک کالوم ، کاپیتان سابق نیوزیلند ، به دلیل نترس بودن در روزهای کریکت حرفه ای مورد ستایش قرار گرفته است. او را به خاطر تحویل گرفتن از یک اتومبیل پرسرعت استرالیایی ، شان تایتا ، که اغلب از بالای دروازه بان بر سر دروازه بان خشمگین بود ، به یاد آوردند.

مک کالوم در سال 2015 از کریکت بین المللی بازنشسته شد.

مباحث ذکر شده در این مقاله

خبر های روز ایران و جهان