برایان لارا می گوید ، لیگ برتر هند 2020: Super Kings Chen تجربه جوانی را تقویت کرد ، و این برای آنها جذاب بود

[ad_1]

IPL 2020: برایان لارا می گوید ، Super Kings Chen از تجربه جوانان حمایت کرده است ، و این برای آنها پیچیده است

IPL 2020: Super Kings of Chennai در مرحله پلی آف از مسابقه حذف می شود.© BCCI / IPL


برایان لارا ، کرکت باز سابق هند ، گفت که “Super Kings Cheney” از تجربه جوانان حمایت می کند و این فصل لیگ برتر هند (IPL) به آنها تبدیل شده است. CSK نتوانست در لیگ تحت تأثیر قرار بگیرد و شاهد یک فصل بسیار بد است. رهبری تیم “MS Dhoni” که در لیست امتیازات پایین تر است ، در مجموع 8 امتیاز از 12 بازی. “من فکر می کنم آنها (CSK) بازیکنان مسن تری دارند. هیچ بازیکن جوانی در ترکیب وجود ندارد. شما این را نگاه می کنید. حتی بازیکنان خارجی آنها مدت طولانی است که وجود دارند. بنابراین آنها یک تجربه جوانی هستند و برای آنها کاملاً وارونه است. تاکنون فقط یک فصل باورنکردنی ، “لارا گفت Star Sports Zemlyanka را انتخاب کنید.

بوق تجاری

“می دانید ، هر وقت آنها حاضر می شوند ، ما واقعاً امیدواریم CSK تغییر کند. ما می دانیم که 3-4 بازی قبل آنها در موقعیت کمی قرار داشتند که باید برنده شوند. همه ما به اینجا آمدیم که قرار بود همان زمانی باشد که دونی با تیم روبرو شد.

“و بازی بعد از بازی فقط ادامه داشت و آنها فقط امیدوار بودند. اما این وضعیت (شرایط) است که آنها می توانند از سال آینده سعی در ساختن داشته باشند. در چند بازی بعدی که دارند ، ببینید با بازیکنان جوان که می توانند چه کنند آنها دارند. “

CSK در حال حاضر خود را برای دیدار با “Calcutta Knight Riders” (KKR) که قرار است روز پنجشنبه در ورزشگاه بین المللی دبی برگزار شود ، آماده می کند.

مباحث ذکر شده در این مقاله

[ad_2]