بدون سوارز و بوسکتس ، چون دو و میدانی میزبان بارسلونا در اسپانیا است – فوتبال

روز شنبه ، “بارسلونا” و “دو و میدانی” از مادرید پس از اینکه هر دو در وقفه بین المللی با شکست روبرو شدند ، در لیگ اسپانیا دیدار می کنند. در مسابقه در ورزشگاه “Wanda Metro” “Athletics” ، که فرصت دارد 9 امتیاز در مقابل حریف کاتالانی خود باز کند ، بدون مهاجم لوئیز سوارز باقی خواهد ماند. سوارز برای اولین بار با باشگاه قدیمی خود روبرو می شد ، اما در حالی که در تیم ملی اروگوئه خدمت می کرد ، مثبت نشان داد.

آزمون دوم چهارشنبه نیز مثبت بود و او را مجبور کرد در انزوا باقی بماند. لوکاس تاریرا ، هافبک اخیر اتلتیکو نیز در تیم ملی اروگوئه آزمایش مثبتی را پشت سر گذاشت و همچنین در دسترس نخواهد بود.

در همین حال ، “بارسلونا” بدون سرخیو بوسکتس که در جریان بازی با تیم ملی اسپانیا مصدوم شد ، باقی خواهد ماند.

دیدار سوارز با “بارسلونا” سر و صدای زیادی ایجاد کرد که به مهاجم اجازه داد پس از ورود مربی رونالد کومان برای بازیابی ترکیب ، به خارج از فصل برود.

با این حال ، برای Athletic همه چیز منفی نیست. برخی از بازیکنان تیم در طول تعطیلات به خوبی با تیم های ملی خود کنار آمدند ، از جمله خورخه “کک” رستاخیز ، رنان لودی و جوآو فلیکس.

کوکه به اسپانیا کمک کرد آلمان 6-0 را شکست دهد و لودی در پیروزی 2-0 برزیل برابر اروگوئه بازی کرد و فلیکس در پیروزی 3-2 پرتغال برابر کرواسی گلزنی کرد.

فلیکس گفت: “ما با انگیزه به این مسابقه خواهیم آمد.” “همه ما بارسلونا را می شناسیم ، آنها دوست دارند مالکیت توپ را حفظ کنند و باعث می شوند ما بیش از حد معمول فرار کنیم. اما وقتی بازی خود را انجام می دهیم ، یک مسابقه عالی داریم. این مسابقات دوست داریم در مقابل تیم های خوب ، در مقابل بازیکنان بزرگ بازی کنیم. “

مطالب پیشنهادی  دوون کانوی، ستاره CSK، پس از سروصدا از کامنت "بزرگترین برد دوران حرفه ای من" رد کرد

بارسلونا همچنین چندین بازیکن داشت که وظایف بین المللی را انجام می دادند ، از جمله لیونل مسی با آرژانتین.

مسی روز چهارشنبه به اسپانیا بازگشت و پس از پرسیدن انتقاد از آنتوان گریزمان ، هم تیمی سابق خود ، هوا را بیرون کشید.

مسی گفت: “راستش ، من کمی از اینکه همیشه در این باشگاه برای همه مشکل آفرین باشم ، خسته شده ام.”

وی همچنین شکایت داشت که پس از ورود به هواپیما مجبور شد تحت بازرسی مقامات مالیاتی اسپانیا قرار گیرد.

“رئال سوسیداد” با 20 امتیاز ، سه امتیاز بیشتر از سوم “دوومیدانی” و 9 امتیاز بیشتر از هشتم “بارسلونا” لیگ را رهبری می کند. با این حال ، “دو و میدانی” و “بارسلونا” دو بازی دارند.

روز یکشنبه ، “رئال سوسیداد” از ششم “کادیز” دیدار می کند ، در حالی که “ویارئال” که با دو امتیاز در رده دوم قرار دارد ، شنبه میزبان “رئال” است.

مادرید با 16 امتیاز در مکان چهارم قرار دارد و یک بازی در اختیار دارد. مدافع عنوان قهرمانی همچنین در هنگام تعطیلات بین المللی اخبار ناخوشایندی دریافت کرد که سرخیو راموس ، کاپیتان سه شنبه ، در شکست آلمان در لیگ ملت ها ، پای راست خود را آسیب دید.

رافائل واران دیگر مدافع میانی مادرید در جریان بازی برای “فرانسه” مصدوم شد.

در سایر دیدارهای این آخر هفته ، “سویا” شنبه میزبان “سلتاویگو” است و “والنسیا” روز یکشنبه به دیدار “آلاوز” می رود.