بدون سوارز و بوسکتس ، چون دو و میدانی میزبان بارسلونا در اسپانیا است – فوتبال

روز شنبه ، “بارسلونا” و “دو و میدانی” از مادرید پس از اینکه هر دو در وقفه بین المللی با شکست روبرو شدند ، در لیگ اسپانیا دیدار می کنند. در مسابقه در ورزشگاه “Wanda Metro” “Athletics” ، که فرصت دارد 9 امتیاز در مقابل حریف کاتالانی خود باز کند ، بدون مهاجم لوئیز سوارز باقی خواهد ماند. سوارز برای اولین بار با باشگاه قدیمی خود روبرو می شد ، اما در حالی که در تیم ملی اروگوئه خدمت می کرد ، مثبت نشان داد.

آزمون دوم چهارشنبه نیز مثبت بود و او را مجبور کرد در انزوا باقی بماند. لوکاس تاریرا ، هافبک اخیر اتلتیکو نیز در تیم ملی اروگوئه آزمایش مثبتی را پشت سر گذاشت و همچنین در دسترس نخواهد بود.

در همین حال ، “بارسلونا” بدون سرخیو بوسکتس که در جریان بازی با تیم ملی اسپانیا مصدوم شد ، باقی خواهد ماند.

دیدار سوارز با “بارسلونا” سر و صدای زیادی ایجاد کرد که به مهاجم اجازه داد پس از ورود مربی رونالد کومان برای بازیابی ترکیب ، به خارج از فصل برود.

با این حال ، برای Athletic همه چیز منفی نیست. برخی از بازیکنان تیم در طول تعطیلات به خوبی با تیم های ملی خود کنار آمدند ، از جمله خورخه “کک” رستاخیز ، رنان لودی و جوآو فلیکس.

کوکه به اسپانیا کمک کرد آلمان 6-0 را شکست دهد و لودی در پیروزی 2-0 برزیل برابر اروگوئه بازی کرد و فلیکس در پیروزی 3-2 پرتغال برابر کرواسی گلزنی کرد.

فلیکس گفت: “ما با انگیزه به این مسابقه خواهیم آمد.” “همه ما بارسلونا را می شناسیم ، آنها دوست دارند مالکیت توپ را حفظ کنند و باعث می شوند ما بیش از حد معمول فرار کنیم. اما وقتی بازی خود را انجام می دهیم ، یک مسابقه عالی داریم. این مسابقات دوست داریم در مقابل تیم های خوب ، در مقابل بازیکنان بزرگ بازی کنیم. “

بارسلونا همچنین چندین بازیکن داشت که وظایف بین المللی را انجام می دادند ، از جمله لیونل مسی با آرژانتین.

مسی روز چهارشنبه به اسپانیا بازگشت و پس از پرسیدن انتقاد از آنتوان گریزمان ، هم تیمی سابق خود ، هوا را بیرون کشید.

مسی گفت: “راستش ، من کمی از اینکه همیشه در این باشگاه برای همه مشکل آفرین باشم ، خسته شده ام.”

وی همچنین شکایت داشت که پس از ورود به هواپیما مجبور شد تحت بازرسی مقامات مالیاتی اسپانیا قرار گیرد.

“رئال سوسیداد” با 20 امتیاز ، سه امتیاز بیشتر از سوم “دوومیدانی” و 9 امتیاز بیشتر از هشتم “بارسلونا” لیگ را رهبری می کند. با این حال ، “دو و میدانی” و “بارسلونا” دو بازی دارند.

روز یکشنبه ، “رئال سوسیداد” از ششم “کادیز” دیدار می کند ، در حالی که “ویارئال” که با دو امتیاز در رده دوم قرار دارد ، شنبه میزبان “رئال” است.

مادرید با 16 امتیاز در مکان چهارم قرار دارد و یک بازی در اختیار دارد. مدافع عنوان قهرمانی همچنین در هنگام تعطیلات بین المللی اخبار ناخوشایندی دریافت کرد که سرخیو راموس ، کاپیتان سه شنبه ، در شکست آلمان در لیگ ملت ها ، پای راست خود را آسیب دید.

رافائل واران دیگر مدافع میانی مادرید در جریان بازی برای “فرانسه” مصدوم شد.

در سایر دیدارهای این آخر هفته ، “سویا” شنبه میزبان “سلتاویگو” است و “والنسیا” روز یکشنبه به دیدار “آلاوز” می رود.