بحران Covid-19 نزدیک جشنواره های موسیقی است: بیشتر منتقل می شوند ، برخی مجازی می شوند ، اما هنرمندان ، طرفداران و برگزارکنندگان امیدوارند – موسیقی

جشنواره طولانی مدت آفتاب سوختگی در گوا اکنون به تعویق افتاده است ، “تاریخ جدید” هنوز اعلام نشده است. مانند سانبرن ، بحران Covid-19 باعث شده بسیاری از جشنواره های این چنینی در هند و خارج از کشور لغو یا به سال آینده موکول شوند – از “Tomorrowland” (بلژیک) ، “Coachella” و موسیقی کشور آن ، “Stagecoach” (هر دو در کالیفرنیا) ، به “جشنواره زیرو”. موسیقی و جشنواره ماجراجویی و موسیقی نارنجی (هر دو در آروناچال پرادش). این صحنه قطعاً برای علاقه مندان و هنرمندان موسیقی دلگرم کننده نیست.

“همه گیر کل اکوسیستم را تحت تأثیر قرار داده است. و صنعت موسیقی یکی از صنایع متضرر است. هنرمندان و تماشاگران هر ساله چشم به راه چنین رویدادهایی هستند … چنین جشنواره هایی فقط مربوط به موسیقی نیستند ، بلکه همچنین ملاقات با افراد جدید ، امتحان غذاهای محلی ، کاوش در مقصد و آرامش است. این به تشدید گردشگری و بسیاری از مشاغل دیگر کمک می کند. “، می گوید Anup Kuti ، یکی از سازمان دهندگان Zira ، که ممکن است در هر چهار روز به 8000 نفر برسد. ZIRO در سپتامبر 2021 برگزار می شود.

کوبیوم زیردا ، هماهنگ کننده اصلی جشنواره نارنجی ، گزارش می دهد که آنها پرسش های بی پایان در مورد اینکه آیا امکان برگزاری جشنواره با گروه های محدود را دارد ، دریافت می کنند. “اما اینطور نیست. نسخه هفتم ما فقط در دسامبر 2021 برگزار شد. خوشبختانه سازمان دهندگان و طرفداران ما این موضوع را درک می کنند. “

با توجه به اینکه چنین جشنواره هایی به آنها کمک می کند تا درآمد کسب کنند ، به آنها دید و ارتباطی برای کارهای آینده می دهد ، این فیلم بیشتر بر موسیقی دانان مستقل تأثیر گذاشته است.

مطالب پیشنهادی  Virat Kohli در صحنه‌های باطراوت پس از بازی از بازی DC vs RCB، شورش خنده را ایجاد می‌کند. نگاه کن

شانکار محدوان ، ترانه سرا ، خواننده ، آهنگساز ، که قبلاً در آخر هفته اجرا کرده است ، می گوید: “بر خلاف نوازندگان مشهوری که به نوعی این زمان را می گذرانند ، برای هنرمندان مستقلی که انتظار دارند در چنین جشنواره هایی اجرا کنند دشوار است.” با تکرار نظر مشابه رپ Kr $ na ، بسیاری از این مجریان شغل خود را از دست دادند.

خوب ، به دنبال مثبت در میان این زمان های غیر قابل پیش بینی و باز کردن چند در ، NH7 Weekender در ماه دسامبر مجازی خواهد بود. ZIRO ، اگرچه تا حدی ، برای نمایش مجازی این ماه با FOCUS Wales 2020 همکاری می کند. به گفته منابع ، Sunburn در حال بررسی آنلاین شدن است اما هنوز تأییدی در این باره وجود ندارد.

نیخیل کیناپا ، دی جی رهبر ، که در جشنواره های مختلف موسیقی شرکت کرده است ، معتقد است که مجازی “به عنوان یک تجارت جدید و مناسب برای صنعت” تکامل یافته است.

“با این حال ، لازم است که هم در سیستم عامل و هم در کنار هنرمند کار و پیشرفت زیادی انجام شود. در چنین شرایطی ، صنعت سرگرمی در رتبه اول قرار دارد. وی افزود: این یکی از متأثرترین موارد است و ما نمی دانیم چه زمانی همه چیز به حالت عادی برمی گردد … همه ما سعی می کنیم خود را سازگار کنیم و کنار بیاییم. “

به گفته گونجان آریا ، برگزار کننده NH7 Weekender ، به نظر می رسد اینترنت رو به جلو حرکت می کند: «NH7 Weekender ، مانند اکثر جشنواره های موسیقی ، یک تجربه کاملاً درونی است و ما تلاش می کنیم تا آنجا که می تواند در اینترنت جالب باشد. از آنجا که می توان از چنین جشنواره ای در کنار دوستان لذت برد ، بنابراین می توانیم اتاق های مجازی داشته باشیم تا دوستان بتوانند با هم گپ بزنند و از اجرای نمایش لذت ببرند. مهمانی ها ، گپ های خصوصی ، تعاملات زنده طرفداران و مجریان و موارد دیگر وجود دارد. اگر طرفداران از آن استقبال کنند ، می توانیم به صورت ترکیبی تجربه آنلاین و جشنواره زمین را ادامه دهیم. “

در حالی که Mahadevan احساس می کند هیچ چیز با این تجربه زندگی همزمان نیست ، Kr $ na ، که سال گذشته در Sunburn اجرا کرد و امسال بخشی از Weekender است ، بسیار خوشحال است.

“این جشنواره ها نه تنها در مورد موسیقی ، بلکه در کل احساس طبیعت ، مردم ، غذا ، مقصد است … اگر من می خواهم هنرمندانی مانند چیک کوریا یا هربی هنکاک را بشنوم ، می توانم وارد شوم ، اما لذت آنگونه نخواهد بود. اما من می فهمم که اکنون همه چیز فقط در اینترنت اتفاق می افتد. ”Mahadevan می گوید.

Kr $ na با یک یادداشت مثبت به پایان می رسد: “سرانجام ما می توانیم روی صحنه برویم ، اگرچه سناریو متفاوت است ، اما چیزی بهتر از هیچ چیز است. امیدوارم سال آینده اوضاع بهتر پیش برود. ”

دنبال کردن htshowbiz بیشتر

نویسنده توییت ها Shreya_MJ