باکشی: اگر بگوئید من دیگر آواز نخواهم خورد ، برای من خانواده ام همه چیز هستند ، من هرگز ندیدم که مادرم جلوی من گریه کند – موسیقی

خواننده ایندپ باکشی در حال حاضر در دهلی در خانه است و از تهدید به مرگ ترسیده است و همه اینها بخاطر یک ترانه و همکارش است. او ادعا می کند که این کار از زمانی آغاز شد که خواننده راج او ، سومیت گوسوامی ، در ویدئویی از خودکشی امان بایسل ، تاجر که خود را حلق آویز کرد و متهم را به عدم بازگرداندن پول متهم کرد ، آغاز شد.

باکشی می گوید ، جامعه متوفی از آن زمان او را تهدید کرده است ، فکر می کند پس از این حادثه آهنگی را با گوسوامی فیلمبرداری کرده است.

“من قصد داشتم به Bigg Boss فصل گذشته بروم و تمام فرارهای خود را انجام دهم. چه کسی در این ترانه نمایش داده می شود در دست ما نیست. من فقط رپ کردم ، آهنگ را ویرایش کردم و در آن حضور داشتم. این در اختیار شرکت موسیقی است ، آنها حق دارند ، و همچنین تصمیم می گیرند که چه زمانی آزاد کنند. “

باکشی می افزاید که او هشت ترانه به این شرکت داد که سه ترانه از آنها گسوامی بود.

“من یک هنرمند-تهیه کننده هستم ، mujhe nahi pata jiske saat aai gaana kar raha hun، wah kal kisi ka death kar aae. این بدان معنا نیست که من درگیر شده ام. برای یک شرکت جنجالی – خوب است ، ما نمی توانیم چیزی بگوییم. من هم با آنها صحبت کردم پیش از این ، این آهنگ قرار بود در ماه نوامبر منتشر شود. سپس این فیلم ویروسی شد (که در آن مرحوم گسوامی را مقصر دانست). این قطعه دو ماه پیش فیلمبرداری شد و در ماه اکتبر منتشر شد. ”

https://www.youtube.com/watch؟v=WWm68FUT0qY

کارمند شنبه و خواننده رپ شنبه چاشما ادعا می کند که از آن زمان او را تهدید کرده اند و نه او و نه خانواده اش نمی توانند خانه خود را ترک کنند.

“پس از بیرون آمدن پوستر راجا ، من به فروشگاه رفتم و اگر افرادی در آنجا طرفداران من بودند یا پس از شناختن من قصد کشتن داشتند ، مجبور شدم فیلتر کنم. از آنجا دویدم. من عکسی از پدرم را در روز تولدش در شبکه های اجتماعی منتشر کردم و مردم در حال نوشتن نظراتی مانند “maar denge” بودند. من حتی نمی توانم تقاضای کمک کنم زیرا اتفاقی نیفتاده است. آنها ماشین من را زدند و کسی روی کاپوت من نوشت “پانگا کیون لیا”. من با کسی مخالف نیستم ، فقط یک رپ نوشتم ، “- می گوید باکشی.

خواننده خواننده رپ در مورد مرحله بعدی که قصد دارد ، پاسخ دهد که از شرکت موسیقی می خواهد دیگر آهنگ هایی از آلبوم منتشر نکند.

“بیش از نیمی از هنرمندان اکنون به دلیل تهدیدات از کار با من ترسیده اند. مامان تمام روز گریه می کند ، من نمی دانم چه کاری باید انجام دهم. اگر شما بخواهید ، من حتی خوانندگی را متوقف می کنم ، برای من خانواده ام همه چیز هستند. من ندیدم که مادرم جلوی من گریه کند. “

دنبال کردن htshowbiz در توییتر