بارسلونا می خواهد نیمار تقریباً 12 میلیون دلار – فوتبال – پس دهد

“بارسلونا” تقریباً 12 میلیون دلار از نیمار شکایت کرد. مبلغی که طبق گفته این باشگاه ، در جریان بازی اش در اسپانیا برزیلی را بیش از حد پرداخت کرد ، روز چهارشنبه مردی که این پرونده را می داند گفت.

به گفته وی ، “بارسلونا” برای جلوگیری از تخلفات احتمالی مالیاتی ، نیمار را بیش از حد پرداخت کرد ، در حالی که مقامات در حال بررسی انتقال وی از باشگاه “سانتوس” برزیل در سال 2013 هستند. محاسبات انجام شده توسط مقامات مالیاتی نشان داد که باشگاه مجبور به پرداخت 10 میلیون یورو (11.8 میلیون دلار) ، از بازیکن می خواهد که این مبلغ را پس دهد.

این شخص به شرط ناشناس ماندن با آسوشیتدپرس صحبت کرد زیرا این شخص مجاز به اظهارنظر عمومی در مورد این موضوع نیست.

نمایندگان نیمار به AP گفتند که در این مورد توضیحی نمی دهند.

نیمار قبل از انتقال به باشگاه فرانسوی پاری سن ژرمن با انتقال رکورد 222 میلیون یورو (262 میلیون دلار) از سال 17-2013 در بارسلونا بازی کرد.

مقامات اسپانیا نیمار و بارسلونا را به بی نظمی در هنگام انتقال برزیل به باشگاه کاتالان متهم کرده اند ، از جمله در تلاش برای پنهان کردن مبلغ واقعی که در آن زمان به سانتوس پرداخت شده است.

همه آنها تخلف را انکار کردند.

در ماه سپتامبر ، مقامات مالیاتی اسپانیا گفتند که نیمار 34.6 میلیون یورو (40.8 میلیون دلار) مالیات از زمان حضور در اسپانیا ، بالاترین بدهی شخصی این کشور در سال گذشته ، بدهکار است.

در این سال ، بارسلونا به دلیل همه گیری ویروس کرونا با مشکلات مالی دست و پنجه نرم می کند. این باعث کاهش حقوق بازیکنان در ابتدای سال و ادامه مذاکره درباره تعدیل حقوق برای کاهش هزینه ها شد.

باشگاه کاتالان پس از شکست شرم آور “بایرن” با نتیجه 8 بر 2 در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا نیز دچار بحران داخلی شده است. سرانجام از لیونل مسی خواسته شد که این باشگاه را ترک کند و رئیس جمهور جوزپ بارتامف و هیئت مدیره او استعفا دادند.

مسی ماند اما بارتومیف دیگر نیست.