“بارسلونا” با تأکید بر تنها هدف باشگاه ، از خاویر ماسکرانو ادای احترام می کند. تماشا کردن

خاویر ماسکرانو 18 جام برای بارسلونا به دست آورد© توییتر


کاپیتان سابق آرژانتین ، خاویر ماسکرانو روز یکشنبه استعفای خود را پس از شکست تیم استودیایی خود در برابر آرژانتین جونیورز در یک بازی لیگ اعلام کرد. هافبک دفاعی حرفه ای ، 36 ساله نماینده لیورپول ، بارسلونا و ریور پلاته در یک بازی درخشان است. ماسکرانو به عنوان یکی از بزرگترین پوسته های تاریخ فوتبال شناخته می شد و همچنین به دلیل کمبود سر ، سوژه ترول ها شد. در کمال تعجب برای بارسلونا ، که او در 2010-2018 نماینده آن بود ، او فقط یک گل به ثمر رساند. لباس لالیگا برای تجلیل از افسانه خود در شبکه های اجتماعی برگزار شد و همچنین هدف اصلی را به اشتراک گذاشت. عنوان این عنوان بود: “334 بازی 18 جام 1 گل @ Mascherano ، افسانه بارسا”. هدف اینجاست:

بوق تجاری

این آرژانتینی در دوران پپ گواردیولا به یک مدافع میانی در اسپانیا تبدیل شد و تا زمان ترک باشگاه به همان موقعیت ادامه داد.

وی تنها یک گل خود را از روی نقطه پنالتی در پیروزی 7-1 مقابل CA Osasuna به ثمر رساند. هافبک ایوان راکیتیچ مجبور به پنالتی شد ، اما جرارد پیکه از او خواست تا ماسکرانو را که هرگز در دروازه کاتالان گل نزد ، گل بدهد.

او با آرامش وارد مرکز شد و دروازه بان شیرجه رفت. پس از به ثمر رسیدن گل ، مانند آندرس اینیستا و لوئیس سوارز ، در کنار هم مشاهده شدند.

بالا رفته

وی پس از ترک اسپانیا در تیم های “Hebei China Fortune” و “Estudian” بازی کرد.

وی همچنین در چهار جام جهانی نماینده آرژانتین بوده است ، از جمله دوم در برزیل. او حتی دو مدال طلای المپیک در کابینه جام های خود دارد.

مباحث ذکر شده در این مقاله