باتشوای نت 2 وقتی بلژیک 2-1 سوئیس را شکست داد – فوتبال

مهاجم میشی باتشوای دو گل زد تا به تیم فی البداهه بلژیک کمک کند تا عقب بیفتد و در یک بازی دوستانه 2-1 سوئیس را شکست دهد.

مهاجم کریستال پالاس بعد از سوئیس با شایستگی برتری خود را نشان داد و در نیمه دوم دو موقعیت برتر بلژیک را به ثمر رساند و یک ضربه زودهنگام را به ثمر رساند که به هجوم شدید آن پاداش می دهد.

در آستانه دیدارهای لیگ ملت ها برابر انگلیس و دانمارک ، روبرتو مارتینز ، مربی بلژیکی بیشتر به عنوان بازیکن پشتیبان خود بازی کرد و اولین بازی خود را برای جوانان دودی لوکوباچیو ، هانس دلکروا و چارلز دی کویتالار انجام داد.

شروع کننده های منظم کوین دی بروین ، دریس مرتنز و روملو لوکاکو استراحت کردند. تیم فیفا که رتبه اول را دارد ، همچنین ستاره واقعی رئال را نداشت ، ادن هازارد که پس از آزمایش مثبت برای COVID-19 در قرنطینه در ایران ماند.

باتشوای گفت: “امروز تعداد زیادی بازیکن جدید وجود داشت و بازی بسیار فیزیکی بود.” “برنده شدن در چنین بازی هایی عالی است ، این یک آزمایش خوب برای تازه واردان و برای من نیز بود.” سوئیس در مراحل ابتدایی فشار زیادی وارد کرد و در دقیقه 12 پس از اشتباه خط دفاعی سباستین بورنوف که نتوانست توپ بلند را کنترل کند و آن را به مسیر ادمیر مهمدی برگرداند ، برتری خود را به دست آورد. مهاجم سوئیسی بدون امتیاز در منطقه پیش رفت و با یک ضربه محکم دروازه بان سیمون مینیولته را از کنار دروازه عبور داد.

با از دست دادن الهام حمله ، میزبان در نیمه اول جنگید و اگر نجات مینیون در دقیقه 27 نبود ، گل دوم را از دست می داد ، وقتی که بلژیک توپ را به محوطه جریمه نزدیک کرد.

یوری تیلمانس پس از وقفه به بیرون رفت و هافبک لستر در دقیقه 53 در اردوی سوئیس توپ را به دست آورد و باتشوای را خلق کرد که پس از عبور از کنار مدافع با ضربه پای چپ به اولین فرصت خود پی برد.

در نیمه دوم ، میزبان تهاجمی تر بازی می کرد ، اما خلق کمی می کرد ، در حالی که سوئیس همچنان تهدید به ترکیب های خوب حمله بود. مدافع راست سیلوان ویدمر اندکی پس از شوت یک ساعته نزدیک شد که یک ضربه دقیق باعث شد مینیولت فرار کند.

بلژیک سرانجام پس از حرکتی که از جناح چپ لوکباکیو مشتعل شد ، بازیکن خود را از دست داد و به گوشه دور رفت. توماس فوکت توپ را بهم متصل کرد و برای باتشوایی به محوطه جریمه فرستاد. مهاجم توپ را با پشت به دروازه گرفت ، چرخید و در دقیقه 70 آن را به تور زد.

این بازی در شهر لوون به دلیل محدودیت COVID-19 بدون طرفداران برگزار شد.

آخرین در گروه خود ، سوئیس در بازی های بعدی لیگ ملت ها میزبان اسپانیا و سپس اوکراین است.