این مقام الحق اخراج بحث برانگیز سوروف گنگول را در سال 1999 در چنای نشان می دهد. تماشا کردن

Inzamam-al-Haq اخراج بحث برانگیز سوروف گنگولیس را در سال 1999 در آزمایشی در چنای نشان داد.  تماشا کردن

سوروف گنگولی سری تست های دو مسابقه هند و پاکستان را با 131 دوش در 43.66 به پایان رساند.© خبرگزاری فرانسه


Inzaman-al-Haq آزمایش 1999 بین هند و پاکستان در چنای را فاش کرد و گفت که اخراج سوروف گنگولی ، که توسط معین خان دروازه بان گرفتار شده بود ، در دومین حمله هند “مشکوک” بود. این زمان در نمایش YouTube “Ravichandran Ashvin” در هند اجرا کرد DRS با خاکستر هنگامی که آشوین از کاپیتان پیشین پاکستان س ofال برکناری را پرسید. اینزامام گفت: “دو نفر در این پرونده دخیل بودند. یكی ازهر محمود و دیگری مون خان بود. وقتی سووروف ضربه را از دست داد ، او ابتدا به بدن او آزهر محمود زد و سپس موین خان را گرفت.”

بوق تجاری

https://www.youtube.com/watch؟v=Z-IHFHVv1i8

“من نمی توانم دقیقاً در این مورد به شما بگویم زیرا آزهر در این مسابقه آزمون بازی نکرد. من در بازی دوم بد بودم ، بنابراین در جای من آذر یک بازیکن تعویضی بود. من در آن زمان در زمین نبودم ، اما می توانم بگویم که سوال برانگیز بود “

تکرارهای این توپ توسط ساکلین مشتک نشان داد که توپ پس از برخورد به پای محمود از زمین برگشت قبل از اینکه موین به جلو بپرد و توپ را در نزدیکی گنگولا در زمین بگیرد.

قضات میدانی پس از تجدیدنظر درخواست پاکستان مدتی جلسه داشتند و گانگولا را برکنار اعلام کردند.

اخراج گانگول با 271 دوش در چهارمین مسابقه ، هند را به 82 بر 5 کاهش داد.

بالا رفته

در یک مبارزه سخت ، هند 258 شکست ، با وجود 136 ساچین تندولکار و در مسابقه با اختلاف کم 12 دوش را از دست داد.

به گفته اینزامام ، اشوین ، که از کودکی مسابقه را تماشا می کرد ، گفت: “اینجی بهایی ، من الان باید به شما سلام کنم زیرا شما اعتراف کردید که این یک صید واقعا مشکوک است.”

مباحث ذکر شده در این مقاله