ایتالیا که تحت تأثیر ویروس ها قرار گرفته است ، لهستان را بدون مربی و مهاجم ستاره – فوتبال قبول می کند

ایتالیا بدون مربی و مهاجم ستاره خود نمی تواند مقابل لهستان در یک دیدار حساس روز یکشنبه لیگ ملت ها شکست بخورد. آنها می دانند که پیروزی هر دو طرف احتمالاً او را به فینال لیگ ملت ها می رساند در ورزشگاه Mapei در Reggio Emilia.

لهستان در لیگ A گروه 1 را رهبری می کند. یک امتیاز بالاتر از ایتالیا و دو امتیاز بالاتر از هلند است. روز چهارشنبه ، ایتالیا در بوسنی و هرزگوین بازی می کند و لهستان میزبان هلند است.

ایتالیا با مشکلاتی روبرو شد که عمدتا به دلیل ویروس کرونا در این شرایط قرار گرفت.

مربی روبرتو مانچینی پس از آلوده شدن به COVID-19 همچنان در خانه خود در رم منزوی است و همچنین سیرا ایموبیل ، مهاجم لاتزیو ، مالک کفش های طلای اروپا ، فصل گذشته.

آلبريگ اواني ، دستيار مربي ، جايگزين مانچيني خواهد شد كه روز چهارشنبه وقتي استوني در يك بازي دوستانه 4-0 مغلوب شد ، حكمراني كرد.

امرسون ، مدافع ایتالیایی گفت: “این برای هر یک از ما یک دوره آسان نیست.” “این فصل کمی متفاوت از گذشته است.

“مربی ما متأسفانه در خانه است ، اما ما که اینجا هستیم باید تمام تلاش خود را برای کسانی که نمی توانند باشند انجام دهیم.” روبرتو گالاردینی ، هافبک ایتالیایی روز شنبه پس از بازگشت احتمالی ویروس ، اردوی آزورا را ترک کرد. ماه گذشته ، ویروس در Gallard بود اما بهبود یافت. او کل مسابقه را چهارشنبه سپری کرد ، اما نتیجه غیرقابل قبول آزمایشات او را مجبور کرد که به عنوان احتیاط برای بازگشت به “اینتر” میلان خود باشد.

مدافع ایتالیا ، لئوناردو بونوچی روز یکشنبه پس از عدم بهبودی از آسیب دیدگی عضله به یوونتوس بازگشت.

بونوچی ، که روی صدمین حضور خود در ایتالیا حساب می کرد ، گفت: “من از بدنم زیاد خواستم زیرا ما در یوونتوس آسیب دیدگی داشتیم که اجازه چرخش نمی داد.”

“من کسی هستم که هرگز عقب نمی کشم و برای بعضی از مسابقات مهم درد کشیده ام. من 33 ساله هستم و دارم شروع به گوش دادن به بدنم می کنم. »مهاجمان ایتالیایی Mois Keane و Pietro Pellegri روز جمعه تیم را به دلیل مصدومیت ترک کردند.

ماه گذشته ایتالیا برابر لهستان به تساوی بدون گل رسید.

پیروزی ایتالیا یا لهستان به آن یک امتیاز قابل توجه در دور آخر مسابقات می دهد ، اما شرایط انتخابی از قبل انجام نمی شود.

در دور ابتدایی ، ایتالیا در خانه خود با بوسنی به تساوی دست یافت و با پیروزی در 11 مسابقه ، لهستان به هلند باخت.