اولین ODI ، پیش نمایش: رقابت قدیمی در شرایط جدید برقرار می شود

استرالیا در برابر هندوستان پیش نمایش اول ODI: رقابت قدیمی تحت شرایط جدید ، از سر گرفته می شود

مانند هر دو طرف ، این تیم هندی نیز چندین ترکیب جدید و نقص قابل توجه دارد.© توییتر


وقتی هند در برابر استرالیا در 1 موقعیت پیدا می کندخیابان سری ODI 2020-21 ، آنها قبلاً احساس کرده اند که شرکت در هر ورزشی که توسط COVID تهدید شود. آزمایش های تکراری ، قرنطینه و محدودیت های مختلف ، البته لازم به ذکر است که تغییر در قوانین ، به یک امر عادی تبدیل شده است و اگرچه تقریباً تمام بازیکنان هند در طول لیگ برتر هند تحت چنین محدودیت هایی قرار داشتند ، اما بازی در هند یک کتری کاملا متفاوت با ماهی است. کسانی که در IPL هم تیمی بودند ، ناگهان رقیب شدند و روز جمعه در سیدنی این درگیری شکست خواهد خورد و انتظار نمی رود.

بوق تجاری

مانند هر دو طرف ، این تیم هندی همچنین دارای چندین ترکیب جدید و همچنین برخی از شکاف های قابل توجه است. عدم حضور روهیت شارما یک مسئله ثابت بود ، اما در توضیحات تخته کریکت شماتیک بود ، در حالی که خود بازیکن موجود بودن او را تأیید می کرد. در صورت خاتمه ندادن خمیر هند ، این چیزی است که می تواند دوباره به گلوله برفی تبدیل شود.

بقیه هیچ تعجب آور نیستند ، زیرا انتخاب کنندگان BCCI یک انتخاب آشکار را دنبال کردند. همیشه این س questionsال وجود خواهد داشت که چرا برخی دیگر از بازیکنان در آن حضور ندارند ، اما این همیشه با دوره کریکت در هند مطابقت دارد.

در مورد استرالیایی ها ، قطعاً برگ برنده آنها میچل استارک خواهد بود. دست چپ با سرعت سریع به طور مداوم IPL را از دست می داد و به عنوان سلاحی از آشوب و لرز جمع شده بود ، که باید در مخالفان آزاد شود و این بار همان است. استارک به طور قابل توجهی برای استرالیا متفاوت است و قدرت شلیک فوق العاده ای به بولینگ آنها اضافه می کند.

مطالب پیشنهادی  اصول طراحی نمای ساختمان چیست؟

بالا رفته

آرون فینچ سرپرستی تعدادی از مظنونان عادی را به عهده دارد و همچنین علاقه زیادی به چگونگی افزودن استیو اسمیت و دیوید وارنر به پارچه های استرالیا وجود دارد.

بازی IPL و بازی های بین المللی یک روزه دو چیز کاملاً متفاوت هستند و وقتی جمعه اولین گل به ثمر برسد تفاوت آشکار خواهد شد. هر دو طرف مایل به شروع خوب هستند ، زیرا این امر می تواند بقیه سریال ها را حل کند ، نه فقط ODI.

مباحث ذکر شده در این مقاله