انگلیس اولین دوره پاکستان را در 16 سال گذشته تأیید کرده است که باید در اکتبر 2021 2 T20I بازی کند


به عنوان بخشی از توافق دو جانبه کریکت انگلیس ، انگلیس اولین سفر خود را در 16 سال گذشته به پاکستان برای سری دو بازی T20 International در اکتبر سال آینده انجام خواهد داد. این دو بازی که در 14 و 15 اکتبر در کراچی برگزار می شود ، بخشی از مسابقات جام جهانی 2021 خواهد بود. هر دو شورای کریکت انگلیس و ولز (ECB) و همتایان آن از پاکستان روز چهارشنبه تأیید کردند که این تور در آستانه یک رویداد بزرگ در هند برگزار می شود.

بوق تجاری

PCB از ژانویه سال آینده انگلیس را به دیدار از پاکستان دعوت کرد ، اما در دسترس نبودن بازیکنان برتر و مشکلات هزینه ، بانک مرکزی اروپا را مجبور به موکول کردن این دیدار کرد.

واسم خان ، رئیس چاپخانه اجرایی ، گفت: “من خوشحالم كه تأیید می كنم انگلیس برای بازی دو T20I در اكتبر 2021 به پاکستان سفر خواهد كرد.

“این اولین سفر انگلیس به پاکستان طی 16 سال است و درهای تورهای آزمایشی و توپ های سفید را در فصل 23-2022 باز می کند.

“تیم انگلیس که با تمام وجود کار می کند ، در پایان سری بازی های خانگی ما مقابل نیوزیلند حاضر خواهد شد. ما همچنین انتظار داریم استرالیا برای شرکت در FTP در فصل 22-2021 از پاکستان دیدار کند و انگلیس هم به آزمون و هم به بازی برگشت. “توپ سفید. تورهای گردشگری در فصل 2022-23.”

خان اطمینان داشت که سفر اکتبر فرصتی برای “کریکت” های برجسته انگلیسی برای “دستیابی به دسترسی و کاوش در ترتیبات کلاس جهانی” خواهد بود.

“این باعث دلگرمی و اطمینان بیشتر آنها نه تنها برای بازگشت در 23-2022 ، بلکه ابراز علاقه به لیگ برتر پاکستان خواهد شد.”

انگلیس 12 اکتبر وارد کراچی می شود و هر دو طرف در تاریخ 16 اکتبر برای مسابقات جهانی ICC T20 به هند سفر می کنند. آخرین بار انگلیس در سال 2005 به پاکستان سفر کرد ، زمانی که سه آزمایش و پنج برنامه بین المللی یک روزه انجام داد.

سریال های بعدی بین دو طرف در سال 2012 و 2015 در امارات متحده عربی بازی شد.

تام هریسون ، مدیر اجرایی بانک مرکزی اروپا ، گفت: “بسیار خوشحال کننده ام که اعلام کنم تیم مردان انگلیس T20I در اکتبر 2021 در پاکستان اجرا می کنند.

“از سال 2005 ، تیم انگلیس برای اولین بار به پاکستان سفر کرده است ، و به همین دلیل لحظه مهمی برای هر دو کشور است.”

به تعبیری ، انگلیس در حال بازگشت خدمات پس از بازدید پاکستان از Old Blythe پس از رفع محدودیت های مربوط به بیماری همه گیر COVID-19 در اوایل سال جاری است.

هریسون گفت: “همانطور که در تابستان امسال نشان داده شد ، ما رابطه قوی با PCB ها داریم و بانک مرکزی اروپا خوشحال است که می تواند سهم خود را در اطمینان از بازگشت ایمن کریکت های بین المللی به این کشور شگفت انگیز کریکت بازان داشته باشد.”

“مثل همیشه ، امنیت و رفاه بازیکنان و کارکنان ما از اهمیت بالاتری برخوردار است.

بالا رفته

“ما در حال همکاری نزدیک با PCB هستیم تا اطمینان حاصل شود که همه برنامه های لازم به ویژه با توجه به سطح امنیتی مورد انتظار در اطراف تیم ، پروتکل های پیشنهادی سفر و وضعیت همه گیر COVID-19 در حال تغییر است.

“یک سری از دو مسابقه آماده سازی کامل تیم ملی انگلیس برای حضور در جام جهانی ICC T20 است که در اکتبر و نوامبر 2021 در هند برگزار می شود.”

مباحث ذکر شده در این مقاله