اندرو مک دونالد می گوید ، توپ کوتاه ضعف استیو اسمیت نیست


اندرو مک دونالد ، دستیار مربی استرالیا روز یکشنبه گفت که استیو اسمیت در رابطه با توپ کوتاه هیچ ضعفی ندارد و در صورت استفاده از بولینگ های هندی مشکلی نخواهد داشت. هند و استرالیا باید در سه آزمایش ODI ، سه T20I و چهار آزمایش با یکدیگر روبرو شوند. هند و استرالیا ابتدا در ODI و T20I در برابر یکدیگر بازی می کنند و سپس هر دو طرف تمرکز خود را به طولانی ترین قالب بازی تغییر می دهند.

بوق تجاری

“من فکر نمی کنم که این یک نقطه ضعف باشد (توپ کوتاه). من فکر می کنم آنها یک شوت در منطقه ایجاد می کنند تا زودتر آن را بیرون بیاورند و سپس آنچه را که بعد از این برنامه اولیه می بینید ، آنها برای یک برنامه استاندارد تر تلاش می کنند تا دست بردارند در هنگام راه اندازی ، “ESPNCricinfo به نقل از مک دونالد نقل کرد.

“من فکر می کنم آنها قبلاً از او استفاده کرده اند ، و همانطور که گفتم ، او قبلاً این کار را انجام داده است ، بنابراین من حدس می زنم که این طرح لزوماً کامل کار نکرده است. من می دانم که در مسابقه آزمون او لحظه ای با آرچر داشت او آن را دریافت کرد ، اما از نظر بازنشستگی قادر به گلزنی بود. حتی در کریکت یک روزه موفق به گلزنی شد و در کریکت T20 نیز توانست با طرحی که مخالفان تصویب کردند به گل برسد. این باید به عنوان یک نقطه ضعف دیده شود ، اما آنها می توانند ادامه دهند اگر آنها بخواهند از این طریق متناسب است. “

سال گذشته ، اسمیت دچار ضربه مغزی شد زیرا در هنگام خاکستر شدن جوفر آرچر به کلاه ایمنی او برخورد کرد و پس از آن سال گذشته توسط نیل واگنر مورد اصابت قرار گرفت.

خفاشگر راست نیز به دلیل ضربه مغزی که در شبکه ها دریافت کرده است امسال سری ODI را مقابل انگلیس از دست داد. اسمیت دارای IPL ناب بود زیرا در سه نیم قرن فقط 311 دویدن را در 14 دوره برای تیم Rajasthan Royals به ثمر رساند.

مک دونالد گفت: “آنها (هند) در ابتدای سرویس وقتی یک سوراخ ، یک مربع عمیق و یک مرد عمیق مقابل میدان داشتند و همه در نیمه بازی آفساید بودند ، یک برنامه مشخص داشتند.”

“این یک تاکتیک است که آنها قبلاً استفاده کرده اند و همانطور که گفتم ممکن است دویدن که بدست آورده را باطل کند و سعی کند فرصتی بهتر برای بالقوه آوردن او به میدان فراهم کند. اما او برای آخرین بار توانسته است با آن مبارزه کند. وی در آخرین ODI در بنگلور رتبه 131 عالی را کسب کرد و سهم قابل توجهی در Rajkot داشت. اما او قبلاً آن را داشته است و آن را کار کرده است و من می بینم که این مجموعه از نظر مناسب متفاوت نیست. ” او

کاپیتان هندی Koli به سادگی یک آزمایش در برابر استرالیا انجام می دهد و پس از دریافت مرخصی پدری از شورای کنترل کریکت هند (BCCI) به خانه می رود.

طی سری 19-19 2018 ، هند موفق شد اولین پیروزی خود را در یک سری آزمایشات در خاک استرالیا به ثبت برساند. تیم تحت هدایت کهلی سرانجام 2-1 این سری را برد و حالا آنها دوست دارند جام مرزی “هاواسکار” را حفظ کنند.

بالا رفته

اولین تست هند و استرالیا از 17 دسامبر در آدلاید اول آغاز می شود و این مسابقه یک مسابقه شبانه روزی است.

این سری چهار مسابقه بخشی از مسابقات قهرمانی آزمون جهانی (WTC) خواهد بود. استرالیا و هند در جدول رده بندی WTC دو برتر هستند.

مباحث ذکر شده در این مقاله