انجمن کریکت Pondicherry مسابقات T20 را به حالت تعلیق درآورد

انجمن کریکت Pondicherry مسابقات T20 را به حالت تعلیق درآورد


زیر آتش سوزی پس از اینکه كیران بدی فرماندار ستوان آنها را به اتهام ساخت و ساز غیرقانونی استادیوم بیرون كشید ، روز شنبه رهبری انجمن كریكت Pondicherry (COP) تصمیم گرفت كه مسابقات Siechem Pondicherry T20 را به طور موقت متوقف كند. SAP این تصمیم را بر اساس گزارشی که AG Shanmugavel ، رئیس املاک و مستغلات مسئول مدیریت املاک و مستغلات ارائه کرده است ، با توجه به موضوع صادر شده توسط آنها ، اتخاذ کرد. “SAP معتقد است كه فرماندار ستوان كيرن بدي نبايد نامه خود را به تاريخ 12/11/2020 منتشر كرده و از طريق شبكه هاي اجتماعي منتقل كرده باشد ، كه اين امر به اعتبار SAP و مالكين زمين لطمه زد و به هيچ يك از ما اجازه توضيح حقايق را نداد ؛ بازدید از پردیس SAP بود ، که ما طی 3 سال گذشته درخواست آن را داشتیم. “دبیر SAP V. چاندران نوشت.

بوق تجاری

اگر در سه سال گذشته این تعداد مسابقه تروفی Ranji در همان مکان برگزار شده باشد و ستوان فرماندار نیز از این موضوع آگاه است ، ما نمی توانیم درک کنیم که چرا در ده روز گذشته چنین آزمایش اسید دشمن را انجام داده ایم. ما از ستوان ارشد دعوت کرده ایم وزیر، وزیر سابق رئیس و رهبر مخالفان، رئیس مجلس قانون گذاری، تمام وزرا، تمام امکانات موجود برای حفاظت بین المللی حقوقی، واحد حقوقی سابق و اغلب دولتها دولتی در مراسم افتتاحیه شکیم پاندیچری T20 مسابقات 2020/11/11 به عنوان یکی خانواده من “، اما این یک برگردان به دلایل مرموز داد.”

در مصاحبه با ANI ، منبعی در BCCI ، که روند تحولات را رصد می کند ، گفت: “این واقعیت که 3 سال پنهان بودن غیرقانونی ها و تخلفات صورت گرفته ، به معنای قانونی بودن آنها نیست.”

بالا رفته

در حالی که Bedi از مدیر عامل CAP و Siechem Technologies P. Domodaran به دلیل ادعای ساخت غیرقانونی این استادیوم درخواست کرد ، مجمع کریکت Pondicherry Pondicherry (BPCF) نیز به Kieran Bedi ، فرماندار Pondicherry تقاضا کرد تا در مورد سو mis استفاده از بودجه تحقیق کند. هند (BCCI) به SAP در زمینه توسعه ورزش در سرزمین اتحادیه.

دبیر BPF ، G. Chandran در نامه ای که ANI به آن دسترسی داشت ، از بدی خواست كه مداخله كند و كمیته ای را برای یادگیری درمورد اقداماتی كه نشان می دهد نمایندگان CAP كارمندان Siechem Technologies هستند و كار كل انجمن را نظارت می كنند ، ترتیب دهد.

مباحث ذکر شده در این مقاله

خبر های روز ایران و جهان