امتیاز IPL Live ، MI در مقابل امتیاز DC در کریکت: راویچندران اشوین Rohit Sharma را برای اردک طلایی دریافت می کند

امتیاز IPL زنده ، MI و DC امتیاز IPL: Ravichandran Ashwin Rohit Sharma را برای اردک طلایی دریافت کرد

امتیاز IP در مقابل امتیاز IPL: پایتخت دهلی وقتی بیشترین اهمیت را خواهد داشت به دنبال انتقام است.© BCCI / IPL


مدافعان قهرمان بمبئی (ایندیانا) (میشیگان) در مسابقات مقدماتی لیگ برتر هند (IPL) 2020 در استادیوم بین المللی دبی با کریکت به نبرد “پایتخت های دهلی” اعزام شدند. در مورد صلاحیت پیروزی دوم تاریخ حق رای دادن در دهلی را می بیند ، که هرگز در هیچ یک از نسخه های قبلی به مرحله نهایی نرسید. MI در حرکت خود در حرکت خواهد بود ، DC را با برتری قابل توجه در دو مسابقه بین طرفین در مرحله لیگ شکست می دهد. با این حال ، حق رای دادن مستقر در دهلی ممکن است اگر مهمترین مسئله را داشته باشد ، مقابله به مثل کند ، و در بازی نهایی برابر Royal Challengers Bangalore (RCB) برنده شود. چندین مرحله مهم برای بازیکنان در هر دو طرف وجود دارد. در صورت پیوستن ، سوریاکومار یداو صدمین مسابقه IPL خود را برگزار خواهد کرد. روهیت شارما برای اتمام 4000 دوش در یک لیگ پر پول برای MI به 8 دویدن نیاز دارد. Shrias Ayer برای انجام 500 اجرا در IPL 2020 به 79 اجرا نیاز دارد. (امتیاز MI در مقابل DC Live Cricket)

بوق تجاری

به روزرسانی های زنده زنده IPL 2020 بین MI و DC ، مستقیم از استادیوم بین المللی کریکت دبی ، دبی • 7:45 عصر (IST)

  چهار

  پنجمین محدودیت سرویس برای کوینتون دی کوکو است که از طریق یک فوت مربع خالی تحویل کندتری را از کاگیس ربادا انجام می دهد.

 • 7:41 عصر (IST)

  چهار

  کوینتون دو کوک با وجود اخراج روهیت شارما ، با دریافت چهارمین حد مجاز خدمت ، به حملات خود ادامه می دهد. دی کوک با حرکت عالی پاها ، زایمان شلوغ را بیرون کشید و از کنده بیرون زد.

 • 7:40 عصر (IST)

  سطل! Rohit Sharma lbw Ravichandran Ashwin 0 (1)

  روهیت شارما پس از زایمان چاپلوس تر از راویچندران اشوین ، به سراغ اردک طلایی می رود. روهیت از چرخش توپ غافلگیر شد و همچنان به پای عقب او ضربه زد. سرپرست MI تصمیم گرفت که فرجام خواهی قاضی مخالف وی را مورد بررسی قرار ندهد ، و سوریاکومار یدوف را به میدان آورد.

 • 7:36 عصر (IST)

  چهار

  محدودیت سوم مربوط به ابتدای برنامه Quinton de Coco است. خفاشکار آفریقای جنوبی پس از تحویل کامل و با حیله گری در مقابل یک ضربه ، شوت زیبایی را به زمین زد.

 • 7:34 عصر (IST)

  چهار

  مرز دوم برای کوینتون دو کوکو است ، که از تحویل بی رویه سایتها استفاده کرد. د کوک از کنار راویچندران اشوین که در وسط دروازه زمین را تنظیم کرد ، نفوذ کرد و اشوین نتوانست مرز را متوقف کند.

 • 7:33 عصر (IST)

  چهار

  کوینتون دی کوک محدودیت را از ابتدای ابتدایی می گیرد. د کوک توپ را پس از یک پاس ناموفق استرالیایی ، با برخورد توپ به حصار ، مستقیم به زمین زد.

 • 7:30 عصر (IST)

  روهیت شارما وات را به همراه کوینتون دی کوک باز می کند

  روهیت شارما وات را به همراه کوئینتون دی کوک باز می کند ، با ریتم استرالیایی دانیل سامس توپ را پاس می دهد. دی کوک منتظر اولین زایمان است.

 • 7:29 عصر (IST)

  آیا روهیت شارما ، کاپیتان MI می تواند بر کاگیس ربادا تأثیر بگذارد؟

 • 7:26 عصر (IST)

  جاسپر بومرا شیخار داوان را به دست می گیرد

  جاسپر بومرا پر بازده ترین دروازه بان هندی های بمبئی (میشیگان) بود و شیارار داوان بیشترین دوندگی را برای پایتخت دهلی (DC) به ثمر رساند. این دو بازیکن سعی خواهند کرد تا در مسابقات مقدماتی 1 تأثیرگذار باشند و پیروزی باعث صعود به مرحله نهایی خواهد شد. چه کسی در این دوئل هیجان انگیز رو در رو پیروز خواهد شد؟
 • 7:09 عصر (IST)

  انبارها

  سرخپوستان بمبئی XI: R Sharma ، Q de Kok ، S Poisons ، I Kishan ، H Pandya ، K Pollard ، K Pandya ، N Couter-Neil ، T Boult ، R Chahar ، J Bumrah.

  پایتخت های دهلی XI: P Shaw ، S. Davan ، A. Rahan ، C. Ayer ، R. Pant ، M. Stoynis ، A. Patel ، D. Sams ، R. Ashwin ، K. Rabada ، A. Northy.

 • 7:06 عصر (IST)

  3 تغییر برای MI در DC ثابت

  جاسپر بومرا ، ترنت بولت و هاردیک پاندیا دوباره در MI و جیمز پتینسون ، داوال کولکارنی و ساوراب تیواری حضور دارند.

  DC با همان سمت بروید.

 • 7:03 عصر (IST)

 • 6:53 عصر (IST)

  بهترین انتخاب های خارق العاده

  ایشان کیشان و کیئرون پولارد در فرم عالی برای MI بودند ، و با اطمینان دویدن را شکستند. در آخرین بازی این تیم مقابل SunRisers Hyderabad (SRH) ، Pollard با جمع آوری 41 گل از 25 گل خارج شد و به تیم کمک کرد تا در لیگ رقابتی رقابت کند.

  Shihar Davan و Kagisa Rabada نیز DC را تحت تأثیر قرار دادند. در حالی که داوان بهترین گلزن DC در این فصل است ، Rabada در این دوره از جدول نمودار برتر است. این بازیکنان قطعاً اصلی ترین داستان علمی خواهند بود که به مسابقه می روند.
 • 6:47 عصر (IST)

  چگونه می توان یک برخورد زنده MI با DC را مشاهده کرد؟

 • 6:44 عصر (IST)

  به دنبال DC برای استفاده از ضرر روهیت شارما هستید

  Shihar Dawan Batsman دهلی پایتخت (DC) گفت که تیم پس از بازگشت اخیر او پس از آسیب دیدگی ، به دنبال استفاده از فشار بر روهیت شارما است. روهیت در اولین حضور خود پس از مصدومیت از ناحیه همسترینگ در فرم ارزان اخراج شد و در دیدار نهایی لیگ IPL 2020 در برابر SunRisers Hyderabad (SRH) صحبت کرد.
 • 6:31 عصر (IST)

  در دسترس بودن روهیت شارما انگیزه اصلی در ایجاد MI است

  روهیت شارما ، کاپیتان MI بخشی از بازی فینال لیگ مقابل SunRisers Hyderabad بود ، زیرا چهار مسابقه قبلی را به دلیل آسیب دیدگی از ناحیه همسترینگ از دست داده بود. در دسترس بودن Rohit برای Qualifier 1 با توجه به مشت های بزرگی که توانایی آن را دارد قطعاً افزایش چشمگیری است.

 • 6:25 عصر (IST)

  هدف MI رسیدن به مرحله ششم نهایی IPL است

  سرخپوستان بمبئی (میشیگان) 9 بار از جمله نسخه فعلی به پلی آف راه یافته اند. آنها تاکنون پنج بار به فینال رسیده اند. آیا روهیت شارما با هدایت MI می تواند یک فینال ششم را با عملکرد برتر مقابل DC تأمین کند؟
 • 6:21 عصر (IST)

  ساعت DC برای حذفی در حذفی

 • 6:12 عصر (IST)

  درود و خوش آمد!

  به پخش مستقیم ما از اولین مسابقات مقدماتی لیگ برتر هند (IPL) 2020 بین مدافع عنوان قهرمانی هند بمبئی (میشیگان) و پایتخت های دهلی (ناحیه کلمبیا) در استادیوم بین المللی کریکت دبی خوش آمدید.

  در اینجا پیش نمایشی از برخورد وجود دارد.

مباحث ذکر شده در این مقاله