افغانستان در ژانویه 2021 با سه مسابقه میزبان ایرلند در سری ODI خواهد بود

افغانستان در ژانویه 2021 با سه مسابقه میزبان ایرلند در سری ODI خواهد بود

افغانستان در ژانویه 2021 سه بازی ODI در برابر ایرلند انجام خواهد داد.© ICC / توییتر


شورای کریکت افغانستان (ACB) روز سه شنبه اعلام کرد که در ژانویه سال آینده در سه مسابقه سری ODI میزبان ایرلند خواهد بود. سری سه مسابقه ODI از 18 ژانویه آغاز می شود ، بازی های دوم و سوم به ترتیب در 21 و 23 ژانویه برگزار می شوند. این بازی ها بخشی از سوپرلیگ ODI خواهد بود. “افغانستان میزبان @ Irelandcricket برای سری 3 بازی ODI در ژانویه 2021 خواهد بود. مسابقات ترتیب داده شده به ترتیب در 18 ، 21 و 23 ژانویه بخشی از مسابقات سوپرلیگ ODI در جام جهانی ICC 2023 است. #AFGvIRE” ، ACB در توییت خود نوشت.

بوق تجاری

در اوایل 5 نوامبر ، JSC اعلام کرد که پس از یک اردوی آموزشی 25 زن را در کریکت انتخاب کرده است و برگزیدگان قراردادهای مرکزی دریافت می کنند.

“برای تشکیل یک تیم ملی زنان ، AKB اردوی آموزشی برای 40 زن در کریکت ترتیب داد ، 25 نفر از آنها انتخاب شدند و به زودی قراردادهای مرکزی دریافت خواهند کرد. اردوی آموزشی ، که مطابق با ارزش های اسلامی و سنتی افغانستان برگزار شد ، امروز به پایان رسید. در طول اردو ، که آغاز شد در 17 اکتبر ، بازیکنان در زمینه چوب زدن ، بولینگ ، شکار و بهبود آمادگی جسمانی آموزش دیدند. ”

در این بیانیه آمده است: “مطابق با الزامات ICC ، AKB می خواهد تیم کریکت بانوان به ارزشهای سنتی افغانستان و اسلامی پایبند باشد. AKB همچنین در نظر دارد در آینده نزدیک اردوی آمادگی برای تیم زنان در یکی از کشورهای اسلامی برگزار کند.” خواندن.

مباحث ذکر شده در این مقاله