اسپرز بالاتر می رود ، چلسی ادامه می دهد ، یونایتد بالاتر از سیتی حرکت می کند – فوتبال

تاتنهام پس از پیروزی چشمگیر 2-0 برابر منچسترسیتی به رده های برتر لیگ برتر صعود کرد ، چلسی نیوکاسل یونایتد را شکست داد و منچستر یونایتد روز شنبه اولین برد خانگی خود را بدست آورد.

اسپرز ژوزه مورینیو ، در هشت بازی گذشته بدون شکست ، از 9 بازی 20 امتیاز دارد و فرانک لمپارد بازیکن چلسی نیز با پیروزی 2-0 نیوکاسل 18 امتیاز دارد.

لستر سیتی در رده سوم (18 امتیاز) روز یکشنبه در لیورپول (17 امتیاز) در رده چهارم قرار دارد و ممکن است با پیروزی در آنفیلد به رده های نخست بازگردد.

با پیروزی یونایتد ، شهر پپ گواردیولا به رده یازدهم سقوط کرد و آنها را بالاتر از رقبای محلی خود به مقام نهم رساند.

اسپرز اکنون کاملاً شبیه تیم مورینیو است ، پشت محکم ، در خط هافبک سخت کوش و در وقت استراحت کشنده است و این برای شکست دادن سیتی کافی بود که در 9 بازی فقط 10 گل به ثمر رساند.

فرم پربار سون هونگ مین ادامه داشت ، کره جنوبی در دقیقه پنجم با نهمین گل این فصل دروازه حریف را باز کرد.

پاس خوب تانگویی ندومبله فرار کاملاً به موقع سونا را انتخاب کرد و مهاجم با آرامش توپ را از طریق پای ادرسون روبرو کرد.

قبل از اینکه جیووانی لو سلسا ، بازیکن تعویضی ، 35 دقیقه از ترک نیمکت تصمیم بگیرد ، هری کین برای “اسپرز” و آمریک لاپورته برای “سیتی” اجازه گلزنی نداشتند.

در حالی که مورینیو از پوشیدن یکی از گواردیولا خوشحال بود ، وقتی که او در اسپانیا وقتی مربی رئال مادرید بود و رقیبش بر بارسلونا حاکم بود ، با او سختی کشید ، اما او علاقه به جدول نداشت.

سرمربی پرتغالی گفت: “ما برای کسب عنوان قهرمانی نمی جنگیم ، بلکه فقط برای پیروزی در هر مسابقه می جنگیم.”

پیروزی سوم

در سنت جیمز پارک ، گل به خودی فدریکو فرناندز و نتایج نیمه دوم تامی آبراهام سومین پیروزی متوالی چلسی را رقم زد.

آبی پوشان در دقیقه 10 به برتری رسیدند که فرناندز با فشار از سوی بن چیول ، سانتر ماسون مونت را چرخاند.

آیزاک هیدن یک ساعت فرصت زیادی برای گل تساوی پیدا کرد ، اما تیم ورنر قبل از اینکه دروازه را به آبراهام تحویل دهد ، به دروازه نفوذ کرد تا برتری چلسی را بیشتر کند.

لمپارد گفت: “ما به بازی نمایش حرفه ای دادیم.” “نتیجه بسیار مهم است زیرا لیگ برتر سخت و بی امان است.”

دو پنالتی برونو فرناندز باعث پیروزی 1-0 یونایتد مقابل وست برومویچ شد ، این اولین برد این فصل لیگ برتر در اولدترافورد است.

اولین تلاش فرناندز توسط سام جانستون ، دروازه بان وست بروم مهار شد ، اما داور پس از اعتراف به اینكه دروازه بان خط خود را ترك كرده و هافبك پرتغالی در تلاش دوم خطایی انجام نداد ، دستور شوت مجدد را صادر كرد.

ناامیدی وینلس وست بروم با این واقعیت که پنالتی هشت دقیقه بعد از لغو جایزه پس از بررسی اعلام شد ، دو برابر شد.

“برایتون و هاو آلبیون” برای اولین بار در “استون ویلا” به پیروزی رسیدند و پیروزی را با نتیجه 2 بر 1 به دست آوردند.

Soli March کاملاً برنده را بدست آورد ، زیرا عزرا کونسی گل تساوی اولین گل دنی ولبک را برای برایتون ، یک تراشه هوشمند لغو کرد.

با این وجود ، اواخر درام رخ داد که طارق لمپتی ، مدافع برایتون برای کارت زرد دوم از بازی اخراج شد و پنالتی ویا پس از لغو تصمیم داور با بررسی مانیتور ، لغو شد.