استیو اسمیت می گوید که در بازی بولینگ کوتاه استرس زیادی نداشته است


استیوی اسمیت استرالیا جسارت کرده است که واحد بولینگ سریع کشنده هند چیزهای کوتاه را در سری آزمایش های آینده ارائه دهد و می گوید در زندگی خود با موارد زیادی روبرو شده است. به گفته کاپیتان پیشین ، تلاش برای بولینگ علیه او می تواند به نفع استرالیا باشد. اسمیت به نیوز کورپ گفت: “اگر تیم ها بخواهند من را از این طریق بیرون بیاورند ، این یک سود بزرگ برای تیم است زیرا وقتی دائماً مجازات می شوید افراد زیادی را از آن خود می کند.”

بوق تجاری

“من در زندگی خود با بولینگ کوتاه روبرو شده ام و استرس زیادی نداشته ام. حدس می زنم فقط منتظر بمانیم و ببینیم.”

در مقابل نیوزیلند در فصل 2019-2020 ، اسمیت چهار بار از کار چپ دست نیل واگنر منحرف شد زیرا کیوی به طور مداوم با زایمان های کوتاه مدت که بدن او را انجام می داد ، به حمله کننده حمله می کرد.

با این وجود اسمیت ، در هر سه مسابقه ، تقریباً توانست تقریباً 43 بازی بکند و با برخورد سرسختانه خود از وسط ، کاسه های خود را بپوشاند و به بقیه کمک کند تا جمع شوند.

اسمیت گفت: “این برای من یک درام نیست. من فقط یک بازی را انجام می دهم و خلاصه شرایط را می خوانم تا آنها سعی کنند من را بیرون بیاورند و می توانند در برابر آن مقاومت کنند.”

وی اذعان کرد که واگنر کار بزرگی در این زمینه انجام داده است اما دیگران ممکن است نتوانند آن را تولید کنند.

“منظور من این است که چند مخالف مختلف تلاش کردند ، و قطعاً انجام کار برای آنها (واگنر) دشوارتر بود. او یک مهارت مهیبی دارد که سرعتش بالا و پایین می شود … همه بین دنده ها و سرت “

هندی ها از 27 نوامبر سه بازی ODI ، سه T20 و چهار آزمایش را انجام داده اند. سری ODI و T20 از 27 نوامبر تا 8 دسامبر در سیدنی و کانبرا بازی می کنند.

مجموعه آزمایشات که مدتها در انتظار آن بودیم ، با آزمایش روز و شب در آدلاید در 17 دسامبر آغاز می شود.

در این حمله هند بازیگران یاسپر بومرا و محمد شامی حضور خواهند داشت.

گردشگران وقتی ایشانت شارما از آسیب دیدگی جانبی دریافت شده در IPL بهبود یافتند.

بالا رفته

اومش یدوف و ناودیپ ساینی امیدوار کننده نیز بخشی از تیم آزمایشی هند هستند.

اسمیت در سری قبلی بین دو تیم شرکت نکرد ، زیرا در خدمت رسوایی برای رسوایی با جعل توپ بود

مباحث ذکر شده در این مقاله