استفانو پیولی ، سرمربی میلان آزمایش ویروس کرونا مثبت است

سرمربی

اکنون استفانو پیولی سرمربی “میلان” در قرنطینه است.© خبرگزاری فرانسه


استفانو پیولی ، سرمربی “میلان” آزمایش مثبتی برای حضور ویروس کرونا داد ، این باشگاه فوتبال ایتالیا را تأیید کرد. در نتیجه ، این باشگاه مجبور شد روز شنبه تمرین خود را لغو کند و پیولی اکنون در قرنطینه است. میلان همچنین بدون علامت بودن پیولی را تأیید کرد و سایر آزمایشات انجام شده توسط بازیکنان و کادرفنی نتایج منفی را به همراه داشت.

بوق تجاری

میلان گفت: “آث میلان گزارش داد که استفانو پیولی پس از آزمایش سریع امروز صبح آزمایش مثبت داده است. به مقامات بهداشتی اطلاع داده شده و مربی که در حال حاضر بدون علامت است ، در خانه قرنطینه شده است.” بیانیه رسمی.

“تمام آزمایش های دیگر انجام شده توسط تیم و کادرفنی منفی بود. در نتیجه ، تمرین امروز لغو شد. تمرینات قبل از بازی با ناپولی از روز دوشنبه از سر گرفته می شود ، مشروط به بررسی های ارائه شده توسط پروتکل فدرال.” او اضافه کرد.

بالا رفته

پیولی – آخرین نفری که در میلان به ویروس آلوده شده است. پیش از این زلاتان ابراهیموویچ ، دانیل مالدینی ، ماتئو گابیا و لئو دوارته نیز از نظر ویروس کرونا مثبت بودند.

در حال حاضر ، “میلان” با کسب 17 امتیاز از هفت مسابقه ، در رده اول جدول رده بندی سری آ قرار دارد. دفعه بعدی این مهمانی 22 نوامبر میزبان ناپولی خواهد بود.

مباحث ذکر شده در این مقاله