استرالیا و هند: Wriddhiman Saha در حالی که در فرم کامل کار می کند به تور دروازه می رسد. تماشا کردن

استرالیا در مقابل هند: Wrididdan Saha با یک جلسه خالص برای آزمایش در استرالیا گرم می شود.  تماشا کردن

دروازه بان هند ، اوریدیمان ساخا در چندین حرکت بدون ناراحتی زیاد دیده شد.© اینستاگرام


Uridhiman Saha ، دروازه بان بریتانیایی هند ، در استرالیا به عنوان بخشی از تیم آزمون های آزمایشی چهار مسابقه در 17 دسامبر ، در شبکه استرالیا دیده شده است. تیم کریکت هند. اخیراً کریکت در چند حمله بدون ناراحتی زیاد دیده شده است ، به دلیل مشکلات در همسترینگ ، سوالاتی در مورد مناسب بودن آن ایجاد شده است. در زیرنویس ویدیوی منتشر شده آمده است: “سلام ، Wriddhi ، خیلی خوب است که دوباره آنلاین هستی! هر روز قویتر # تیم_ هند”.

بوق تجاری

ساخا دچار پارگی در ناحیه همسترینگ شد و وی را از بازی در مراحل پایانی سیزدهمین دوره لیگ برتر هند (IPL) که به تازگی به اتمام رسیده است دور کرد. این بازیکن 36 ساله با یک خفاش در پشت SunRisers Hyderabad (SRH) در شرایط خوبی بود و موفق شد در راس سفارش جانی بورستاو موفق شود.

چشمگیرترین ضربه این پیشکسوت در یک مسابقه لیگ مقابل پایتخت های دهلی ، کلمبیا ثبت شد ، جایی که ساخا با 45 گل توپ خود را مشت کرد.

با این وجود ، به زودی پارگی در ناحیه همسترینگ باعث شد بازیکن برای بازی های حذفی در کریکت قرار بگیرد ، که منجر به ضربه قابل توجهی به حق رای در حیدرآباد می شود.

بالا رفته

تور خارج از استرالیا قبل از اتمام سری تست های چهار مسابقه ، با سری سه مسابقه ODI آغاز می شود که به همان تعداد مسابقات T20I دنبال می شود.

تیم هند از زمان ورود به استرالیا در 12 نوامبر در سیدنی مستقر است. هم توپ های سفید و هم تیم های آزمایشی با هم تمرین کردند. اولین آزمون برای شبانه روز برنامه ریزی شده و با یک توپ صورتی انجام می شود.

مباحث ذکر شده در این مقاله