استرالیا و هند: سه T20I ، دو ODI در روز اول رزرو فروخته شد


کریکت استرالیا (کالیفرنیا) روز جمعه گزارش داد که پس از فروش بلیط های امروز صبح ، سه دستگاه T20I و دو دستگاه ODI بین هند و استرالیا به فروش رسیده است. T20I و دو SCG T20I فروخته شده اند. “- در انتشار CA گفت:” بلیط اولین ODI در 27 نوامبر در SCG محدود باقی مانده و تقریباً 1900 صندلی برای عموم باقی مانده است. SCG و Manuka Oval 50 درصد ظرفیت سریال را خواهند داشت و هواداران پس از مسدود شدن قیمت بلیط از زمان آخرین ورود هند به استرالیا در 2018/19 ، پای آنها را لگد خواهند زد. “

بوق تجاری

آنتونی اورارد ، مدیر اجرایی Fan Engagement در استرالیا برای کریکت ، گفت که این نشان می دهد هواداران نمی توانند منتظر شروع فصل بین المللی مردان باشند.

اورارد گفت: “رقابت تیم های کرکت مردان استرالیا و هند یکی از بزرگترین ها در ورزش های بین المللی است و این مجموعه به عنوان یک حماسه در حال شکل گیری است.”

“دیدن چنین علاقه زیادی به سری ODI و T20I بسیار خارق العاده بود ، زیرا تقاضای زیاد از دیروز آغاز شد ، قبل از دوره پیش فروش ارائه شده توسط خانواده کریکت استرالیا. امروز خیلی طول نکشید که سریع حرکت کنید ، اکنون فقط چند هزار بلیط باقی مانده است. برای اولین ODI در 27 نوامبر در SCG ، “او اضافه کرد.

جیمز اولسوپ ، مدیر عامل Cricket ACT ، در پاسخ به هیجان طرفداران کریکت گفت که در آستانه حضور دو T20I در کانبرا ، یک هیجان واقعی وجود دارد.

وی گفت: “داشتن کریکت بین المللی با کیفیت با کیفیت عالی در تابستان امسال برای حضور در ACT بسیار خارق العاده است و من تعجب نمی کنم که هواداران برای تأمین مکان به این سرعت اقدام کردند.”

وی افزود: “هر دو بازی در مانوکا سخت خواهد بود و ما مشتاقانه منتظر دیدار با تیم های استرالیایی و هندی در کانبرا هستیم. با تقاضای زیاد ، برخی از هواداران ممکن است غایب باشند ، اما هنوز کریکت زیادی در پیش است. با مسابقات BBL در کانبرا ،” آلسوپ

بالا رفته

تور هند در استرالیا با سه ODI در 27 ، 29 نوامبر و 2 دسامبر آغاز می شود. اولین T20I نیز در 4 دسامبر در کانبرا بازی می شود ، دو تای دیگر – در 6 و 8 دسامبر در زمین کریکت سیدنی.

علاوه بر این ، طرف هندی باید چهار مسابقه در برابر استرالیا برگزار کند ، که بخشی از مسابقات قهرمانی آزمون است و برنده به فینال که برای ژوئن 2021 برنامه ریزی شده نزدیک می شود.

مباحث ذکر شده در این مقاله