استرالیا علیه هند: گزارش می دهد که ایشانت شارما برای آماده سازی برای آزمایش با پارس مامبری در NCA همکاری نزدیک می کند.


اگر کاپیتان هندی ویرات کولی فقط برای اولین مسابقه از چهار مسابقه آزمایشی برابر استرالیا در دسترس باشد ، بولرها مسئولیت بزرگی را برای قرار دادن مهمان در موقعیت مسلط مقابل استرالیایی ها بر عهده دارند. و بخشی جدایی ناپذیر از تیم بولینگ هند Ishant Sharma است. به دلیل پارگی عضله مورب داخلی سمت چپ ، ضربان ساز برای کار به موقع به مسابقات آزمایشی کار می کند.

بوق تجاری

در مصاحبه با ANI ، منابع آگاه از وقایع NCA گفتند که Rahul Dravid متعهد شد که همکاری نزدیک بین Ishant و Paras Membra – سرمربی تیم ملی زیر 19 سال و همچنین بازیکنان بسکتبال را در طول روزهای بازی اطمینان حاصل کند.

“به عنوان رئیس NCA ، Dravid به هیئت مدیره گفت كه Ishant در حال همکاری با ممبراست تا به موقع مسابقات آزمایشی را برگزار كند. ایشانت قطعاً باید نقش بزرگی داشته باشد و حضور او نه تنها اعتصاب دیگری به هند می دهد ، بلكه تجربه او چیزهای زیادی را به میز می آورد. در غیاب کهل ، “منبع گفت.

متأسفانه ، محدودیت Ishant در NCA آخرین بار طبق برنامه پیش نرفت. در طی یک بازی در دهلی برابر Vidarbhi در ورزشگاه Arun Jaitley در ژانویه 2020 ، او در درجه 3 اشک مچ پای راست خود را ریخت.

در حالی که تصور می شد تور نیوزلند را ترک کرده است زیرا دهلی جسمی در دهلی شش هفته تعطیلات را برای او تعیین کرده بود ، او وارد NCA شد و توسط یک تیم بدنسازی به بنگالورو منتقل شد تا به تیم هند در سری دو بپیوندد. آزمایشات از 21 فوریه آغاز می شود.

در حالی که ایشانت آزمایش اول را انجام داد ، آسیب دیدگی مچ پا ظاهر شد و او مجبور شد آزمایش دوم این مجموعه را از دست بدهد. محاصره ناشی از ویروس کرونا باعث شد که وی بتواند روی بدن خود کار کند و قدرت خود را برای سیزدهمین دوره IPL برای پایتخت های دهلی بدست آورد. اما او دوباره به خودش صدمه زد و مجبور شد دوباره پرواز کند.

اگر Dravid تحولات را دنبال کند ، می توان باور داشت که تکرار قسمت فوریه اتفاق نخواهد افتاد ، زیرا هند برای بازی در این مجموعه کامل به Ishant نیاز دارد.

بالا رفته

اولین آزمایش قرار است زیر نور 17 تا 21 دسامبر در آدلاید اول انجام شود. مورد دوم آزمون بوکس است که از 26 تا 30 دسامبر در زمین کریکت ملبورن برگزار می شود. آزمون سوم از 7 تا 11 ژانویه در زمین کریکت در سیدنی و آزمایش نهایی از 15 تا 30 ژانویه در گبا برگزار می شود. 19

تیم هند قبلاً پس از استقرار IPL به استرالیا رسیده است و آموزش مجموعه های محدود کارکنان را آغاز کرده است ، که با اولین ODI در زمین کریکت در سیدنی در 27 نوامبر آغاز می شود. بعد از این مجموعه ، دو تیم در سری T20I نیز بازی خواهند کرد. سه مسابقه سری ODI.

مباحث ذکر شده در این مقاله