استرالیا علیه هند: پدر آینده ویرات کولی ممکن است دو دادگاه گذشته را از دست بدهد


کاپیتان هندی ویرات کولی می تواند در حالی که برای تولد اولین فرزند خود در ژانویه آماده می شود ، دو آزمایش آخر سری چهار مسابقه مقابل استرالیا را از دست بدهد ، که می تواند راه را برای ورود به فرم متوسط ​​KL Rahul فراهم کند. همسر بازیگر کولی آنوشکا شارما قرار است اوایل ژانویه اولین فرزند این زوج را به دنیا بیاورد. هنوز اطلاعیه رسمی مسیر کاپیتان شنیده نشده است ، اما یک منبع BCCI به PTI گفت که کوهلی می تواند پس از دو آزمایش اول سریال ، که از 17 دسامبر آغاز می شود ، انتظار مرخصی پدری را داشته باشد.

بوق تجاری

یک منبع ارشد که نخواست نامش فاش شود گفت: “BCCI همیشه خانواده را در اولویت خود می داند. در صورت تصمیم کاپیتان برای استفاده از وقفه پدری ، این فقط در دو مسابقه اول در دسترس خواهد بود.”

چهار مسابقه آزمایشی در آدلاید (D / N ، 17-21 دسامبر) ، ملبورن (26-30 دسامبر) ، سیدنی (7-11 ژانویه 2021) و بریزبن (15-19 ژانویه) برگزار می شود.

سالها BCCI شرکت کنندگان کریکت را به استراحت پدرانه ترغیب می کرد و این هیچ تفاوتی با کاپیتان هند و بهترین ضرب و شتم ندارد.

این منبع افزود: “ببینید ، در زمان های عادی او می تواند برای به دنیا آوردن فرزند اول خود پرواز کند ، آزمایش را از دست بدهد و در فینال در بریزبن بازی کند. با این حال ، اگر قرنطینه 14 روزه همچنان برقرار باشد ، رفتن و بازگشت دوباره مشکل خواهد بود.”

تصور می شود که حضور KL Rahul در گروه آزمایشی ممکن است در چنین سناریویی دو برابر مفید باشد. در حالی که Rohit Sharma (انتظار می رود قبل از شروع سری آزمون کاملاً قادر باشد) ، Mayank Agarwal و Prithvi Shaw گزینه های ابتدایی را دارند ، عدم وجود احتمالی کوهلی ممکن است به اطمینان متوسط ​​نسبت به سفارش متوسط ​​نیاز داشته باشد.

BCCI می تواند روهیت را با هند در 11 نوامبر ارسال کند:

حضور روهیت شارما در سرخپوستان بمبئی ، که در XI بازی می کند ، امیدهای BCPP رسمی را افزایش داده است که ممکن است کاپیتان “توپ های سفید” هند در 11 نوامبر با سایر اعضای تیم به پرواز چارتر به استرالیا برسد.

این منبع افزود: “در این رابطه ، به زودی تصمیمی اتخاذ خواهد شد. منصفانه است که روهیت در تیم بماند و تحت هدایت نیتین پاتل فیزیکدان و مربی نیک وب به قدرت و تهویه مطبوع بپردازد. بیایید ببینیم چگونه خواهد شد”

بالا رفته

در صورت لزوم هند می تواند از 27 نوامبر به Rohit برای ODI استراحت دهد و او می تواند در طول سری T20 برگردد. با شروع مسابقات آزمایشی ، او می تواند کاملاً شرایط سخت کریکت پنج روزه را برآورده کند.

وی یک گونه از عضله همسترینگ را پرورش داده است ، اما اخیراً اظهار داشت که “کاملا خوب” است.

مباحث ذکر شده در این مقاله